BRANŻE
ID:253236

Dyrektor / Dyrektorka logistyki i zakupów

Numer referencyjny: a0t4H00000sNY5BQAW

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • zarządzanie 15-20-osobowym zespołem,
  • zarządzanie magazynami i nadzór nad utrzymaniem optymalnych stanów magazynowych,
  • poszukiwanie optymalnych kosztowo źródeł zaopatrzenia oraz zakup usług i produktów (surowców i wyrobów gotowych),
  • ciągła analiza kosztowa i wydajnościowa zarządzanych obszarów,
  • odpowiedzialność za przepływy magazynowe.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - logistyka,
  • minimum 5 lat doświadczenia w firmie o profilu produkcyjnym i doświadczenie w zarządzaniu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętność strategicznego myślenia oraz operatywność,
  • umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim,
  • umiejętności komunikacyjne oraz zdolności analityczne,
  • prawo jazdy kategoria B,
  • wprowadzanie 5 Lean Management - mile widziane.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielność w działaniu,
  • zarządzanie zespołem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Opis stanowiska:zarządzanie 15-20-osobowym zespołem,
zarządzanie magazynami i nadzór nad utrzymaniem optymalnych stanów magazynowych,
poszukiwanie optymalnych kosztowo źródeł zaopatrzenia oraz zakup usług i produktów (surowców i wyrobów gotowych),
ciągła analiza kosztowa i wydajnościowa zarządzanych obszarów,
odpowiedzialność za przepływy magazynowe.

Wymagania:wykształcenie wyższe - logistyka,
minimum 5 lat doświadczenia w firmie o profilu produkcyjnym i doświadczenie w zarządzaniu,
znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
umiejętność strategicznego myślenia oraz operatywność,
umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim,
umiejętności komunikacyjne oraz zdolności analityczne,
prawo jazdy kategoria B,
wprowadzanie 5 Lean Management - mile widziane.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
samodzielność w działaniu,
zarządzanie zespołem,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
niezbędne narzędzia pracy.