BRANŻE
ID:274545

Asystent/ka biura rekrutacji i kadr

Numer referencyjny: a0t6N000008fbY2QAI

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • rekrutacja oraz udzielanie informacji na temat dostępnych ofert pracy potencjalnym kandydatom,
  • zamieszczanie ogłoszeń o pracę,
  • udzielanie pracownikom tymczasowym informacji o ich prawach i obowiązkach wynikających z zatrudnienia,
  • zastępowanie lub wspieranie (w uzasadnionych sytuacjach) innych członków zespołu,
  • archiwizacja dokumentów kadrowych,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w tym poczty,
  • realizacja zadań zleconych przez przełożonego w zakresie funkcjonowania działu.

Wymagania:
  • chęć zdobycia doświadczenia w obszarze HR,
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu rekrutacji lub kadr i płac,
  • zaangażowanie, wychodzenie z inicjatywą i szukanie nowych rozwiązań,
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane.

Oferujemy:
  • umowę zlecenia w niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

rekrutacja oraz udzielanie informacji na temat dostępnych ofert pracy potencjalnym kandydatom,
zamieszczanie ogłoszeń o pracę,
udzielanie pracownikom tymczasowym informacji o ich prawach i obowiązkach wynikających z zatrudnienia,
zastępowanie lub wspieranie (w uzasadnionych sytuacjach) innych członków zespołu,
archiwizacja dokumentów kadrowych,
dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w tym poczty,
realizacja zadań zleconych przez przełożonego w zakresie funkcjonowania działu.

Wymagania:

chęć zdobycia doświadczenia w obszarze HR,
mile widziana podstawowa wiedza z zakresu rekrutacji lub kadr i płac,
zaangażowanie, wychodzenie z inicjatywą i szukanie nowych rozwiązań,
prawo jazdy kat. B - mile widziane.

Oferujemy:

umowę zlecenia w niepełnym wymiarze czasu pracy,
pracę w dużej, międzynarodowej firmie,
elastyczne godziny pracy,
dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.