BRANŻE
ID:281139

Asystent/Asystentka działu Analiz i Efektywności Biznesowej

Firma: QAH Sp. z o.o. Sp.k.

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2024-04-03

Branża: Farmacja / Chemia

Rodzaj: Praca tymczasowa

Opis firmy:

QAH to marka sama w sobie, która od ponad 18 lat wyznacza trendy w świecie marketingu farmaceutycznego.

Misją firmy jest efektywne wpieranie branży farmaceutycznej kampaniami omnichannel 360 °. Od lat realizujemy projekty digital do lekarzy i farmaceutów oraz innych pracowników medycznych, a bardzo ważną częścią naszej działalności jest produkcja nowoczesnego kontentu.

Więcej o nas: www.qah.pl

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która aktywnie będzie wspierać dział Analiz i Efektywności Biznesowej.

Obowiązki:

  • wprowadzanie i zarządzanie informacjami w systemie bazodanowym - wiodące zadanie
  • wykonywanie zadań administracyjnych i biurowych, wspierających bieżącą pracę działu
  • aktywne wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność sprawnego i dokładnego wykonywania zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • preferowani studenci studiów zaocznych

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze baz danych
  • pracę w przyjaznej i wspierającej atmosferze
  • elastyczność co do godzin pracy

Dane kontaktowe:

QAH Sp. z o.o. Sp. k

ul. inż. Stefana Skrzywana 6, 93-588 Łódź