BRANŻE
ID:270935

ADMINISTRATOR ERN Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500. Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość – ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji. Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Główne zadania:

Osoba pracująca na stanowisku Administratora z Językiem Hiszpańskim będzie odpowiedzialna obsługę Klienta w obszarze przesyłek niedoręczonych (kontakt mailowy oraz telefoniczny), a także za pozostałe zadania administracyjne.

Oczekiwania wobec kandydata:

  1. Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego w mowie i w piśmie;
  2. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  3. Dobra znajomość programów z rodziny MS Office;
  4. Dobra organizacja pracy;
  5. Umiejętność pracy w grupie;
  6. Dostępność na maksymalnie dwutygodniowe szkolenie stacjonarne w biurze.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość pracy zdalnej połączonej z pracą w biurze;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Plan emerytalny PPE finansowany przez pracodawcę;
  • Bibliotekę pracowniczą;
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Łodzi (University Business Park ul. Wólczańska 178);
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych;
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy;
  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy, komitet rozwoju i nauki, lokalna gazeta pracownicza itd.).

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania zachęcamy do przesyłania CV za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.

Miejsce Pracy Łódź

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego w mowie i w piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Dobra znajomość programów z rodziny MS Office;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Dostępność na maksymalnie dwutygodniowe szkolenie stacjonarne w biurze.
Oferujemy:

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.