Koncert
Zbyszek Adamek & Lucas Flint

Zbyszek Adamek & Lucas Flint

  • 2023-06-02, , godzina 20:00
  • „Obiecana Cafe”, Łódź

Wystąpią

Opis

Krakowsko-łódzki duet muzyczny najbardziej znany z przeboju „Maj”, wyrusza w trasę koncertową „The Best Of”, podczas której w maju i czerwcu odwiedzi w sumie 11 miejscowości w całej Polsce. 

Zbyszek Adamek & Lucas Flint to artyści tworzący piosenki z gatunku alternatywnego popu z elementami rocka i elektroniki. Panowie dali poznać się szerszej publiczności za sprawą wydanego w grudniu 2021 roku singla pt. „Maj”, który w niecały rok od premiery osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisach streamingowych i długo okupował pierwsze miejsce playlisty Alternatywna Polska na Spotify.

W tym roku Zbyszek i Lucas ponownie łączą siły, by podczas wspólnej ogólnopolskiej trasy koncertowej zaprezentować publiczności swoją twórczość. Muzycy wystąpią wduecie, wstarannie dobranych lokalizacjach odpowiadających klimatem ich piosenkom oraz kameralnej formule występów.

Z początkiem kwietnia ruszyła przedsprzedaż internetowa biletów na koncerty. Z okazji trasy Zbyszek i Lucas wydają płytę „The Best Of”, na której znajdą się ich piosenki solowe, jak również wspólnie skomponowany i zaśpiewany przebój „Maj”. Płytę będzie można zakupić po każdym z koncertów.

Jeśli w muzyce szukasz chwytliwych melodii oraz ciekawych tekstów w języku polskim, nie przegap koncertu Zbyszka i Lucasa w Twojej miejscowości

ip
Fot: materiały prasowe

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
taylor swift
Taylor Swift wydaje nową wersję albumu "Midnights"

Ice Spice w najnowszym utworze Taylor.

sam smith koncert
Sam Smith przerwał koncert z powodów zdrowotnych

Wokalista nagle opuścił scenę.

Popularne
Znamy skład Męskie Granie Orkiestry 2023 [WIDEO]

Muzycy zapowiedzieli też premierę singla promującego Męskie Granie 2023.

Niall Horan wystąpi w Polsce [WIDEO]

Światowej sławy artysta, Niall Horan ogłosił trasę koncertową.

Amber Run
Amber Run o najnowszym albumie "How To Be Human" i koncercie w Polsce [WYWIAD]

Henry Wyeth o wyzwaniach związanych z tworzeniem najnowsze płyty.