Koncert
Sabaton + Babymetal + Lordi

Sabaton + Babymetal + Lordi

  • 2023-05-09, , godzina 19:00
  • 179 zł (SABATON)
  • Atlas Arena, Łódź

Opis

Sabaton powróci do Polski w maju 2023! Tym razem szwedzka grupa wystąpi 9 maja 2023 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Sabaton promuje obecnie swój najnowszy album ,,The War To End All Wars", wydany przez Nuclear Blast Records (2022). Jako support zobaczymy Babymetal oraz Lordi. Sabaton bilety już w sprzedaży.

Sabaton w Łodzi

Powstały w 1999 roku w znanym ze sportów zimowych miasteczku Falun Sabaton, zyskał u nas wielką popularność, która przełożyła się, chociażby na półmilionową widownię podczas występu

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Sabaton + Babymetal + Lordi"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Łódź, koncerty Łódź na dziś, koncerty Łódź jutro, koncerty Łódź w tym tygodniu, koncerty Łódź na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Lewis Capaldi wystąpi w Warszawie [WIDEO]

Będzie to wyjątkowy koncert absolutnego rekordzisty i autora międzynarodowych hitów.

WaluśKraksaKryzys zapowiada nowy album "Piekło Niebo" [WIDEO]

Artysta ogłosił również trasę koncertowa, na której zaprezentuje przedpremierowo nowe utwory.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!