Koncert
Marillion Weekend 2022

Marillion Weekend 2022

  • 2022-04-08, do 2022-04-10
  • Łódź

Wystąpią

Opis

"Witamy wszystkich!

Mamy nadzieję, że jesteście bezpieczni i macie się dobrze. Przyszedł czas na ogłoszenie naszej decyzji w sprawie Marillion Weekends 2021. Po wielu dyskusjach, podjęliśmy bolesną decyzję przełożenia ich na rok 2022 (z wyjątkiem UK - o tym później).

Biorąc pod uwagę jak wielu z Was podróżuje z dalekich zakątków świata aby w nich uczestniczyć, zdecydowaliśmy się poczekać aż życie się uspokoi, linie lotnicze będą normalnie latać i - miejmy nadzieję - świat ozdrowieje. Tak, jesteśmy bardzo rozczarowani, ale taka decyzja wydaje się jedyną słuszną w sytuacji w jakiej jest teraz świat...

Rok 2022 to 20-ta rocznica naszych pierwszych Marillion Weekends więc mamy szerokie plany - te w 2022 będą jeszcze większe i jeszcze wspanialsze niż dotychczas! Jeśli wszystko dobrze pójdzie odbędą się w: Port Zelande, Łodzi, Leicester, Sztokholmie, Montrealu i Lizbonie.

Weekend 2021 w Leicester pozostaje w kalendarzu w dniach 30.04-02.05 2021. W styczniu zrewidujemy sytuację i jeśli ocenimy ją jako bezpieczną, zaczniemy sprzedawać bilety. Przewidujemy też live streaming eventu (na zasadach pay-per-view) tak, abyście wszyscy mogli w nim uczestniczyć. Taki plan wydaje się możliwy na obecną chwilę ale sytuacja jest dynamiczna i wszystko może ulec zmianom.

Rozmawiamy z naszymi promotorami o trasie koncertowej jesienią 2021 (październik/listopad/grudzień), może zbiegnie się ona z wydaniem naszego następnego albumu... kto wie ;-)

Ogłosimy ją jak tylko będziemy pewni, że jest już to możliwe, zgodne z zasadami, i - przede wszystkim - bezpieczne !

Mamy nadzieję, że rozumiecie naszą decyzje. Oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić. Trzymajmy kciuki za naukowy przełom w walce z pandemią!

A w międzyczasie bądźcie zdrowi, bezpieczni i nie wariujcie!

h, Ian, Mark, Pete oraz Steve"

ip

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Natalia Nykiel zaprezentowała nowy klip "Pętla" [WIDEO]

"Pętla" to ostatni singiel artystki przez premierą nowej płyty.

Harry Styles ogłasza nową trasę koncertową [WIDEO]

Multiplatynowy artysta, Harry Styles, ogłasza zmienione daty podczas swojej światowej trasy koncertowej.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!