Koncert
HEY

HEY

  • 2010-12-11, , godzina 18:30
  • 48 pln przedsprzedaż, 52 pln w dniu koncertu
  • Dekompresja Klub Muzyczny, Łódź

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 71.

Wystąpili

Opis

Już w najbliższą sobotę w łódzkiej Dekompresji Hey zagra pierwszy z serii koncertów zaplanowanych podczas mini trasy Re-Edycje 2010. Będą to koncerty wyjątkowe, bo zainspirowane reedycjami pierwszych płyt Hey’a, które w tym roku – po kilkunastu latach od swojej premiery – ponownie pojawiły się na rynku. Program koncertów to głównie utwory z płyt „Fire”, „Ho!”, „?” i „Karma”. Oczywiście nie zabraknie też młodszych piosenek, ale tym razem będą w mniejszości. Gościem koncertów będzie duet producencko-didżejski Bueno Bros. Panowie zaprezentują set przygotowany specjalnie na tę okazję. Wtajemniczeni zapewne wiedzą, ze Bueno Bros są autorami kilku remiksów, które znalazły się  na płycie „RE-MURPED!”. www.myspace.com/buenobros.

fot. Kamil Bińkowski

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
koncerty sanah i Karin Ann
sanah i Karin Ann zapowiadają nowe koncerty z trasy #NoSory Tour

Do wyprzedanych 8 koncertów sanah doszło 11 nowych lokalizacji.

Skunk Anansie
Grupa Skunk Anansie podała nowe daty koncertów w Polsce

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, koncerty Skunk Anansie zaplanowane na maj 2021 zostają przełożone.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!