Koncert
Happysad

Happysad

  • 2019-04-05, , godzina 19:00
  • od 55 zł
  • Klub Wytwórnia, Łódź

Bilety

Wystąpią

Opis

Zapraszamy na koncerty Happysad - jednego z najpopularniejszych polskich zespołów!

Grupa ma na koncie ponad tysiąc koncertów w całym kraju, trzy platynowe i cztery złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. W lipcu 2004 nakładem S.P. Records ukazał się debiutancki album zespołu ,,Wszystko jedno". W kwietniu 2007 magazyn Teraz Rock umieścił płytę ,,Wszystko jedno" wśród 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka.

Album zyskał Złotej Płyty, podobnie jak kolejny - ,,Podróże z i pod prąd". Koncertowe wydawnictwo DVD ("Na żywo w STUDIO") zyskało natomiast status Złotej Płyty już w dniu premiery, a pół roku później uzyskało status Platynowej Płyty. W październiku 2011 ukazało się jubileuszowe wydawnictwo ,,Zadyszka", podsumowujące dziesięć lat działalności zespołu, składające się z dwóch krążków. Kolejne premierowe płyty zespołu debiutowały na szczycie OLISu i szybko pokrywały się złotem, a wydana w 2009 r. płyta ,,Mów mi dobrze" oraz pochodząca z 2012 r. ,,Ciepło/zimno" zyskały status platynowej płyty. Najnowsza płyta zespołu ,,Ciało obce" ukazała się 10 lutego 2017 roku, a albumowi towarzyszy 11 wideoklipów zrobionych przez ekipę SKY Piastowskie, które w ciągu roku od premiery zgromadziły łącznie ponad 10 milionów wyświetleń.

Happysad Łódź - bilet zniżkowy jest przeznaczony dla posiadaczy Karty Klubu Wytwórnia. Kartę należy okazać przy wejściu na koncert.

Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Lubię to miasto - Vienio i Skubas
Vienio i Skubas w klipie "Lubię to miasto" [WIDEO]

Artyści prezentują się w klimatycznej, animowanej scenerii. Zobaczcie wideo oraz artystyczną okładkę singla!

Pokahontaz - Średniowiecze
Pokahontaz prezentuje klip "Średniowiecze" zapowiadający nowy album [WIDEO]

Gościnnie pojawia się weteran poznańskiej sceny rapowej, donGURALesko.