Koncert
Great September Showcase Festival & Conference 2022 - dzień pierwszy

Great September Showcase Festival & Conference 2022 - dzień pierwszy

  • 2022-09-15, do 2022-09-17
  • Cena biletu na trzy dni wynosi 129 złotych (do 31 sierpnia, od 1 września cena wzrasta do 149 złotych).
  • Łódź

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 28.

fot. Zuzanna Mocny

Wystąpili

Opis

Great September łączy najlepsze tradycje miejskich festiwali showcase’owych prezentując to, co w muzyce najbardziej poruszające – świeżość debiutantów i aktualne trendy wyznaczone przez najbardziej rozpoznawalnych artystów. Programu dopełni branżowa konferencja z panelami tematycznymi.

Łódź to idealne miejsce na tego typu przedsięwzięcie, nie tylko przez centralne położenie w Polsce. Centrum miasta, skupione wokół ulicy Piotrkowskiej zapewni uczestnikom łatwy dostęp do każdej z kilkunastu festiwalowych scen. Łódzka, industrialna architektura, z jej zaułkami i nieoczywistymi miejscami to wymarzona sceneria.

Główna scena Great September stanie przy  EC-1 – miejscu, które już dziś staje się symbolem łódzkiej kultury XXI wieku. Dawna, miejska elektrociepłownia to znak rewitalizacji łódzkiej architektury, a jednocześnie miejsce spotkań. To tutaj zobaczycie występy największych gwiazd premierowej edycji festiwalu. Kolejne miejsca, w których odbędzie się Great September i pierwszych artystów poznacie w następnych ogłoszeniach, jeszcze w kwietniu.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Great September Showcase Festival & Conference 2022 - dzień pierwszy "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Łódź, koncerty Łódź na dziś, koncerty Łódź jutro, koncerty Łódź w tym tygodniu, koncerty Łódź na weekend, koncerty Łódź Pop, koncerty Łódź Pop na dziś, koncerty Łódź Pop jutro, koncerty Łódź Pop w tym tygodniu, koncerty Łódź Pop na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tarja prezentuje nowy album "Best Of: Living The Dream"[AUDIO]

To pierwszy album album "Best of" w historii artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!