Koncert
Dire Straits Experience

Dire Straits Experience

  • 2021-02-06, , godzina 20:00
  • 189 zł (Dire Straits EXPERIENCE)
  • Klub Wytwórnia, Łódź

Opis

ZMIANA TERMINU TRASY Uprzejmie informujemy, że w związku z niemożliwością odbycia się koncertów zaplanowanych na marzec 2020 roku, uległy zmianie terminy koncertów DIRE STRAITS EXPERIENCE. Jednocześnie przypominamy, że bilety zakupione, nie tracą swojej ważności, nie będzie potrzebna ich wymiana.

Nowe daty koncertów Dire Straits Experience w Polsce:

Dire Straits Experience w Polsce! Grupa powraca po latach na światową trasę koncertową z udziałem kilku członków składu początkowego. Dire Straits Experience bilety na polską trasę już w sprzedaży.

 

Znakomici muzycy, posiadacze Grammy Awards, jak saksofonista Chris White, gitarzysta Terence Reis, perkusista Chris Whitten, klawiszowiec Simon Carter, Tim Walters i James Powell przemierzają świat dając niezapomniane show, a ich koncerty błyskawicznie się wyprzedają.

O Dire Straits

Legendarny zespół Dire Straits, na czele z Markiem Knopflerem, zapisał się na kartach historii światowego rocka swoimi 120 milionami sprzedanych albumów i wyprzedanymi koncertami na największych stadionach.

 

Grupa biła rekordy popularności w latach 70-tych. Ogromne zainteresowanie zespołem nie minęło nawet po odejściu Marka, która postawił na solową karierę  w późnych latach osiemdziesiątych.

Dire Straits Experience bilety

Meet & Greet  - limitowana oferta biletów M&G gwarantuje spotkanie z zespołem!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Dire Straits Experience"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Łódź, koncerty Łódź na dziś, koncerty Łódź jutro, koncerty Łódź w tym tygodniu, koncerty Łódź na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Okładka do nowego utworu Lanberry
Lanberry z nowym przebojem lata 2020 "Plan awaryjny"

Lanberry prezentuje swoją muzyczną nowinkę.