Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Siódemki Club

Adres:ul. Piotrkowska 77 Miasto: Łódź Tel:+48426325840


 
Wiemy czego potrzebujesz!... I dajemy Ci to. Naszą misją jest sprowadzenie Cię do parteru, a nawet jeszcze niżej. Pragniemy byś za naszym przewodem złączył się z narodem w smakowaniu niepowtarzalnej atmosfery naszego Klubu i naszych drinków. Naszą ambicją jest abyś nigdy nie zapomniał, że to czego na drugi dzień nie możesz sobie przypomnieć na pewno zdarzyło się w Siódemkach. Nasz cel to dawanie Ci tego czego potrzebujesz. W pracy czy w domu - radź sobie sam.... czytaj więcej »
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 4.48 / 10
Wygląd:4.71
Muzyka:4.29
Klimat:4.43

Imprezy cykliczne


Imprezy klubowo-taneczne
(każdy piątek)
start: 20:00

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Paweł - barman
2016-04-25
Pusto

Lokal fajnie urządzony lokal z rewelacyjną lokalizacją a pusto. Zero marketingu, młoda ekipa, nie specjalnie zaangażowana.

 
Przemo
2016-04-23
Spoko

Super wnętrze, po remoncie na duży plus, ekipa jeszcze nie ogarnięta do końca, ale nie jest źle

 
Adam
2016-04-17
Opinia

Klub bardzo fajny jeśli chodzi o klimat. Nowoczesny wystrój , jest naprawdę fajnie. Obsługa niestety bardzo słaba, małe umiejętności, brak jakiegokolwiek zarządzania.

 
Janusz
2016-04-08
Nieporozumienie

Lokal po remoncie, w stylu dobrych warszawskich klubów, fajne miejsce na klubowej mapie Łodzi. Muzyka zupełnie nie w moim stylu, ale widocznie tak uznano, że się nadaje. Jak dla mnie zbyt komercyjna. Barmani młodzi, mili, ale daleka droga jeszcze przed nimi do barmańska, nastawieni głównie na zysk dla Siebie, manager jak z miasta meneli przystało - na niezłym rauszu. Nie dbają o porządek w toaletach, a z popielnic przed wejściem wręcz kipi. Duży plus, że nie pozwalają palić w lokalu.

 
Julia
2016-02-29
To jest Klub???

Słabo, słabo, słabo. Słaba obsługa bardzo nieprofesjonalna, odsyłają do managera który jeszcze słabszy

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama