Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ambasada Club - dodaj opinię

Łódź

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

geniush
2013-10-01
zapowiada się nieźle

Widać, że nowi właściciele mają sporo weny i pomysłów, by ten klub zaczął funkcjonować na najbliższe tygodnie. Dla mnie atmosfera jest bardzo fajna, porządna selekcja, a jeżeli ktoś nie ma 6zł na piwo to zapraszam do Żabki i przed Vivę ;)

Gość klubu, jednorazowy !
2013-05-26
Stracony wieczór, zepsuty humor.

Zdecydowanie nie polecam, obsługa nieprzyjemna, menagerka klubu to osoba nie na miejscu, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, ceny jak na taką jakość obsługi są zdecydowanie wygórowane.. Nigdy więcej !

rozczarowany
2013-03-16
najgorszy klub w jakim byłem

W kilku słowach chcesz się pobawić są fajne kluby w Łodzi byle nie ten.Szkoda czasu i kasy.Drogo,długo się czeka,obsługa nie za miła ogólne wrażenia wielki minus.Odzież po wyjściu brzydko pachnie.Słuchajcie szczerych wypowiedzi bo połowa z nich to ściema!!!!

nie zadowolony
2013-03-16
nie polecam , szkoda kasy i czasu

Jeśli ten klub ma najfajniejsze imprezy w mieście to ja się wyprowadzam!Po pierwsze już na wstępnie można sobie zęby wybić bo na schodach nikt nawet nie myśli przetrzeć mopem.Szatnia to istna lipa kurtki wiszą jedna na drugiej śmierdzi papierosami i wilgocią.Sam wystrój tego miejsca raczej nie przyciąga.Kanapy i pufy są brudne pozalewane sokami poduszki podarte jeśli sądzą że przyciemnione światło zasłoni brud to się mylą.Znam różne kluby w łodzi ogólnie moi znajomi i ja w taki syfie jeszcze nie byliśmy!Do tego bardzo drogo a obsługa nie zbyt miła.Słyszałam że na forach zmieniają opinie i sami sobie wpisują pozytywne komentarze.Jeśli nie chcecie wydać kasy niepotrzebnie zapraszam do innych klubów w Łodzi do których warto iść.

goldi
2012-04-27
randka

Mega randka już dzisiaj :P

tomek
2012-04-27
Mega speed Dating Łódź

No dzisiaj ta impreza nareszcie w Łodzi :)

gregor
2012-04-26
mega impra

oo dobrze wiedzieć ze jutro w ambasadzie coś takiego :P

andrea
2012-04-26
Mega Speed Dating re

Ja tez idę wpadajcie single i nie tylko :P można się świetnie zabawić :P

marek776
2012-04-26
Mega Speed Dating

Ja się wybieram na szybka randkę jutro do Ambasady !a Wy?

ola
2011-12-08
fajny

Fajny klub,sala disco-super

Łodzianin
2011-08-29
Zakończenie wakacji 2011!!!

Zupełnie nie profesjonalne podejście do klienta. Mimo reklam w radio i na www o wstepie wolnym do godz. 23.00 nie była to prawda. O godz. 22.00 przy wejściu ze znajomymi dostaliśmy informację, że wstęp jest płatny a inf. o bezpłatnym wejściu podobno była pomyłką :) "Smiech na sali". Całkowity brak profesjonalizmu i traktowanie klienta jako idioty. Nie polecam klubu.

rethod
2011-02-04
Kwiaty na walentynki

Jeżeli masz ochotę obradować kwiatami bliską osobę Twojemu sercu, to polecam KURIERA KWIATOWEGO w 90 minut na terenie Łodzi http://www.kurierlodz.pl

Malaga
2011-02-04
studenckie czwartki w Ambasadzie

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na świetną zabawę w każdy czwartek w klubie Ambasada. Dla wszystkich studentów za okazaniem legitymacji wejście za Free - pozostałe osoby płacą 5 zł. Obowiązuje strój elegancji. Zabawę przy muzyce disco nakręcają najlepsi DJ w Łodzi. Musisz tam być z nami :))

Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama