Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Łódź Kaliska

Adres:ul. Piotrkowska 102 Miasto: Łódź Tel:+48426306955


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 6.02 / 10
Wygląd:6.82
Muzyka:4.76
Klimat:6.47

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Emily
2014-12-28
sztuka niskich lotów

Sztuka prezentująca pół- lub całkiem nagie kobiety (oraz mężczyzn) na piętrze w semi-artystycznych pozach zrobiła na mnie bardzo złe wrażenie. Pomysł z toaletami z weneckimi lustrami (tzn. że z wewnątrz ma się wrażenie że inni goście mogą widzieć co się dzieje w toaletach) jest dość oryginalny, choć mniej komfortowy... Poza tym bardzo słabe światło nie sprzyja czystości toalet! Palenie na sali która ma być rzekomo dla niepalących jest też wg mnie nie do zaakceptowania. Ogólnie nie polecam.

 
ania
2014-08-10
jak nazywa się wysoki barman na piętrze?

jak nazywa się wysoki barman na piętrze? przystojniak

 
TGFAMnyvGrieTFIlrij
2012-11-29
AneXhqPeAoYrHZZD

Nie sądzę by Knychalski pracując nad feitawslem Dialogu Czterech Kultur chciał promować Łf3dź na bazie garstki jej mieszkańcf3w, ktf3rzy reprezentują Niemcy, Rosję i Izrael… Oczywiście, że tak.btw. Struktura przemyslowa - prawie monokultura - zalamala się z rozpadem Rosji CARSKIEJ - okres międzywojenny to narastające problemy gospodarcze związane z odpadnięciem rynku rosyjskiego - a komuna utrwaliła tę strukturę nastawioną na rynek rosyjski , ktf3ry był sztucznie utrzymywany - co pokazał rok 1989 i następne.Łf3dż niczego się nie dorobiła na handlu z ZSRR - taki to był biznes .

 
jk
2012-11-04
Chamstwo, maskara

Dzisiaj wyprowadzono z Klubu Łodz Kaliska 2 osoby osilka w niebieskiej bluzie oraz niewinna patrzac po ubiorze osobe. Osilek rozebral sie, uderzyl i odszedl z miejsca zdarzenia, natomiast ochrona nieprzytomego i z wstrzasnieniem mozgu osobe przewlekla na kraweznik i odeszla. Gratuluje !!! Po krotkiej interwencji jeden z ochroniarzy podzedl i powiedzial ze nic mu nie bedzie, gdy po dwoch minutach z wymionatmi osoba odzyskala przytomność.

 
rethod
2011-02-04
Kwiaty na walentynki

Jeżeli masz ochotę obradować kwiatami bliską osobę Twojemu sercu, to polecam KURIERA KWIATOWEGO w 90 minut na terenie Łodzi http://www.kurierlodz.pl

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama