Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Elektrownia RP

Adres:ul. Karskiego 5 Miasto:91-071 Łódź Tel:+48426630342, +48792191201


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 4.75 / 10
Wygląd:5.56
Muzyka:4.81
Klimat:3.88

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

klubex
2013-05-25
Elektrownia

Problemem Elektrowni nie jest tylko opryskliwa Pani manager. problem polega na tym, że nie ma tam stałego zgranego zespołu ludzi, ktory pracując przez jakiś czas zgrałby sie. Wiekszosc pracownikow jest wymieniana jak rekawiczki poczawszy od ochrony skonczywszy na barmankach. ludzie nie maja czasu sie zgrac. aktualnie Elektrownia obslugiwana jest przez chory uklad managerki i ochrony jeszcze gorszej niz ta co byla.manufaktura ratuje elaktrownie lokalizacja ale uwazam, ze jest to lokal jednego wieczoru. fajne miejsce ale brak profesjonalizmu. co by nie mowic ale Studio 80 jednak swoja kameralnoscia i profesjonalizmem obslugi przewyzsza elektrownie. jedynie na plus Elektrowni jest lokalizacja. Nic wiecej.

 
Monika Józefowicz
2013-05-09
Catering eventy

Witam wszystkich komentujących i czytających. W ubiegłym roku 2012 okresie zimowym organizowałam dla poważnej firmy Event wraz z cateringiem, nie byłam przekonana do tego lokalu. Umówiłam się z managerem klubu i tu zaznałam szoku... Przywitał mnie Pan z wielką gracją , oprowadził mnie po klubie z wielkim entuzjazmem, zaproponował mi catering wspólnie go omówiliśmy, jego wewnętrzny spokój oraz uśmiech i dar przekonywania na mnie podziałał. Przyszedł sędziwy dzień .... Manager Pan Maciej Szlagowski od samego wejścia prezentował się jak na managera przystało był w pełni gotowy uśmiechnięty i biła od niego wielka pozytywna energia. Jego organizacja przez całą noc moich gości oraz moich pracowników przewyższyła najśmielsze wrażenia. Nie widziałam nigdy tak zorganizowanego zespołu który tam pracował, Pan Maciej widząc że zespół w pewnym momencie upada z sił zdjął marynarkę i zaczął pracować jak zwyczajny pracownik obsługując gości Vip. Myślę że ten klub potrzebował takiego managera oraz takiego zespołu. Muzyka i Dj to coś niesamowitego, potrafił dostosować ją do moich wybrednych gości, przyczym nie był pijany jak to zazwyczaj bywa w inny klubach, nie znam imienia tego Pana ale był to człowiek dużej postury barczysty z bródką o ciemnych włosach. Nie miałam nic do zastrzeżenia klubu, a przede wszystkim całego zespołu Niestety teraz druga strona medalu. Postanowiłam po raz drugi w tym roku zorganizować w tym klubie duża imprezę cateringową. Od samego początku maile ie były na takim samym poziomie jak poprzednio nie wiedziałam co się dzieje, po szybkiej weryfikacji dowiedziałam się że klubem zarządza nowy manager to był dla mnie wielki zawód. Opryskliwość tej nowej Pani Manager był karygodny, wywyższanie się bezczelność i opryskliwość. Niestety już po raz ostatni ten klub widział mnie i moich gości. W dzisiejszych czasach trudno o dobry personel, a on daje przecież całą magię danej restauracji czy klubowi i od niego zależy ile gości czy imprezowiczów przebywa w danym lokalu rozrywkowym

 
Limanka
2013-05-06
sa naj...:)

najlepsza imprezownia w Lodzi

 
Aśka
2013-05-02
promocja Studio x?

Byłam i w studio i w Elektrowni. Dwie przepaście! Ochrona normalna w Elektrowni iw studio w sumie też. Wystroj - zalezy kto co lubi. Muzyka - zdecyowanie wybieram Elektrownię. Oczekiwanie na barze? No jak sa tłumy, to w Elektrowni chwilę trzeba poczekać, ale czy to ma zrażać? Wilgoć, brzydki zapach? Jak dla mnie w tych dwóch miejscach zapachy niczym sie nie róznią. Wolę Elektrownię, bo mogę z chłopakiem wyjść i przejść się po ładnym rynku i wrócić na imprezę.

 
Zigi Rts
2013-04-26
grubo.

Moim zdaniem teraz Elektrownia zwija najlepsze imprezy w miescie.Nie wiem jak to robia ale jest grubo.

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama