Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Moniuszki 6,
Tel:+48426336541
Miasto:Łódź

Rolling Stone - dodaj opinię

Łódź

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

CoJaPacze
2012-01-07
Sylwestrowe dno.

Sylwester 2011/12 w tym klubie okazał sie kompletnym nieporozumieniem! Lubiane i często odwiedzane przeze mnie miejsce spadło obecnie na sam koniec w moim rankingu. Rolling Stone było kompletnie nieprzygotowane na organizację takiej imprezy. W zamian za dobrą zabawę, na która byliśmy nastawieni, otrzymaliśmy: 1. kłopoty ze sprzętem, najpierw muzyka leciała bardzo cicho, a potem zupełnie spalił się wzmacniacz i nastała kompletna cisza! 2. Jeżeli już w ogóle coś leciało to była to muzyka zupełnie przypadkowa i niezgodna z obietnicami, puszczana była z laptopa przez dizewczynę, która na zmianę obługiwała bar i wojowała z niesprawnym sprzętem 3. zamiast dobrze sie bawic, musielismy wykłócać się o to, by nasze wczesniejszcze ustalenia z managerką były egzekwowane (chodziło głownie o alkohol, który był dostarczony niezgodnie z zamówieniem i po innych cenach). No naprawdę wielka szkoda, bo byłam nastawiona na miłe spędzenie tej wyjątkowej nocy. Rolling Stone niestety zawiódł na całej linii. Gdyby nie wspaniali ludzie, z którymi tam byłam - nie byłoby czego wspominać. Nie polecam nikomu większych imprez w tym lokalu. Wstyd dla organizatorów!

dj
2012-01-06
Nie polecam!!!

Sylwester wypadł fatalnie. Niewywiązanie się z wcześniejszych ustaleń, niedostateczna ilość kelnenrów, żenujący "ogórkowy" drink na wejście oraz, co najgorsze, brak muzyki!!! Nie polecam, odradzam i będę przestrzegał innych, chyba najgorsze miejsce, w jakim byłem!!!

kandella
2012-01-06
sylwester dno!

chciwosc wlasciciela spowodowala ze sylwester w tym klubie byl dnem! kompletny brak muzyki, brak obslugi, kelnerka nie znajaca cen, 1 szampan na 20 osob (mial byc na 4), drinki powitalne zenada i smiech.

KaaBou
2012-01-01
Szczerze odradzam

Katarzyna Burska · SWSPiZ Lokal fatalny.sylwester zorganizowany na poziomie tragicznym.brak muzyki, brak obiecanego goracego dania, brak lampki szampana, nie wspominajac juz o jakims powitanym drinku bez alkoholu za to z plywajacym w srodku ogorem.nie omieszkam odradzic chodzenie tam wszystkim swoim znajomym!

rethod
2011-02-04
Kwiaty na walentynki

Jeżeli masz ochotę obradować kwiatami bliską osobę Twojemu sercu, to polecam KURIERA KWIATOWEGO w 90 minut na terenie Łodzi http://www.kurierlodz.pl

nik
2008-01-14
fajny klimat

Fajne miejsce. Podoba mi się klimat irlanckiego, nawet brytyjskiego pubu. i te BOXY tez lubię, zwłaszcza dla wiekszej grupy ludzi. Faujne miejsce na wieczór "gadany"

Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama