Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Riff Raff

Łódź

Adres:ul. Roosevelta 10, Miasto:Łódź Tel:+48426372190

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

diablo
2013-06-17
lol

zgadzam się też miałem taką samą sytuację teraz strasznie się zmieniło w rifie a tyle lat się tam przychodziło żal....

 
lawyerafterwork
2013-06-17
nowa menagerka

od jakigoś miesiąca jest w klubie nowa menagerka która patrzy na ludzi jakby byli przestępcami. Od wielu lat praktycznie co sobotę przychodzę do tego klubu nie istotne jest ile pieniążków zostawiłam w tym lokalu ciesząc się super atmosfera gdzie zawsze panowało wrażenie jakby było się w domu. Od kiedy jest nowa Pani menager już tam nie przychodzę, tego co się dzieję nie mozna nazwać selekcja ludzie otrzymują teksty że nie zostana wpuszczeni bo mają cytat: "taką brzydką mordę" to jest niedopuszczalne!! Życzę właściecielowi szybkiej zmiany menagera bo straci wielu stąłych bywalców a przez nasze komentarze na pewno nie zyska nowych

 
xxx
2012-11-20
party lata 80

Zawsze w riff rafie byłam na karaoke, i mi się podobało. a czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają soboty w riff rafie? Pub się robi klubem czy można też spokojnie posiedzieć sobie przy piwie i porozmawiac?

 
arrgh
2012-03-16
Minęli się z założeniem

Klub reklamuje się jako lokal z muzyką z lat 80'. W przeciwieństwie do wielu oceniających, nie mieliśmy problemów z ochroną (swoją drogą kogo oczekujecie w ochronie, 50-cio kilogramowego nastolatka czy karka, który w razie problemu wyniesie gościa za fraki?). Muzyka - totalna porażka. Przyszliśmy na karaoke z zamysłem, że będzie można pośpiewać piosenki z lat 80'. Niestety impreza okazała się zwykłą potańcówką dla studentów, a jeśli te piosenki miały po 30 lat, to ja jestem z lat 60' a nie 90'. Jedyny plus to brak hipchłopów i dresów oraz zero discopolo w repertuarze. Ale idąc na KARAOKE oczekuje KARAOKE, a nie potańcówki do przebojów z radia eska, granych przez dja. Śpiewania było może 20-30%, reszta to piosenki puszczane obecnie w popularnych radiach, więc nic ciekawego. Sala tylko dla palących, dla niepalących tylko mała kawiarnia na dole.

 
tuli
2011-11-27
ok

ochrona jest normalna jak w klubach kiedy musza sie czepiaja ale nie co sie dziewic chodze tam czeto i zawsze jest zajebiscie ubawie sie ochrona sie nie czepia jak sie nic nie odwala bo jak sie szuka wrazen to wszedzie sie znajdzie

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama