Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Skiba na ostro o i na wesoło

Kiedy2023-11-26 godzina 18:00
Za ile60zł
GdzieOFF Piotrkowska
Skiba na ostro o i na wesoło

Satyryk, felietonista, showman, radiowiec, wokalista rockowy, autor tekstów piosenek i lider zespołu Big Cyc będzie się mógł wreszcie wygadać do woli. Jak sam zapowiada, ujawni wstydliwe tajemnice show biznesu, opowie o kulisach estrady, obśmieje znanych i lubianych, zakpi z pomyłek polityków.

- Zapraszam na dwie godziny żartów bez cenzury. To lepsze niż tajski masaż mózgu albo piersi, to lepsze niż wyjazd do Hiszpanii na wakacje, to nawet lepsze niż kąpiel w jacuzzi - zachęca artysta.

Krzysztof Skiba, to człowiek, który nie zna słów „tabu”, „cenzura” i „polityczna poprawność”. Jego występ, to słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczka śmiechu o napędzie atomowym. Najbliższa okazja, by zobaczyć go na żywo będzie w niedzielę 26 listopada o godz.

18, kiedy to pojawi się w Teatrze Komedii Impro w Łodzi na OFF Piotrkowska. Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych. Bilety w cenie 60 zł można kupić na stronie teatrkomediiimpro.pl lub bezpośrednio przed występem.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama