Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wilkołaki - horror improwizowany

Kiedy2023-10-31 godzina 20:00
GdzieOFF Piotrkowska, ul. Piotrkowska 138/140
Wilkołaki - horror improwizowany

31 października, czyli w Halloween, Teatr Komedii Impro zaprasza na specjalny pokaz spektaklu „Wilkołaki”. To horror improwizowany, podczas którego widzowie będą starali się uratować mieszkańców pewnej osady. Zrobią to, jeśli trafnie wytypują, kto jest człowiekiem, a kto nosi w sobie część wilka. „Wilkołaki” to spektakl Teatru Komedii Impro z dekoracjami, rekwizytami i kostiumami.

Akcja „Wilkołaków” toczy się w małej średniowiecznej i spokojnej osadzie, która skrywa pewną mrożąca krew w żyłach tajemnicę - kiedy na niebie pojawia się złoty księżyc, spełnia się prastara klątwa. Każdej nocy giną kolejni mieszkańcy. Nikt nie wie, kto jest sprawcą, przed kim należy się kryć, a komu można zaufać.

Jak na spektakl improwizowany przystało, to od publiczności będzie zależało, co zdarzy się na scenie. W tym przypadku - czy uda się zdjąć wreszcie straszliwą klątwę, zdemaskować wszystkie wilkołaki i uratować mieszkańców osady. - Aktorzy starają się grać tak, żeby nikt się nie zorientował, że to oni zabijają. Za dnia są przecież zwykłymi ludźmi - wyjaśnia aktor Teatru Komedii Impro w Łodzi Jacek Stefanik. - Publiczność, obserwując scenę, stara się wytypować, kto jest wilkołakiem. Ważne jest, żeby była skupiona, i żeby od samego początku wiedziała, kto może nim być. Bo im szybciej zgładzimy wilkołaki, tym mniej osób zginie - podkreśla Jacek Stefanik.

Halloweenowe „Wilkołaki” będzie można zobaczyć we wtorek 31 października 2023 roku o godz. 20 na OFF Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140).

fot. Dagmara HendzlikChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama