Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Red Bull SoundClash: Oki vs. Kukon

Kiedy2023-10-14
GdzieAtlas Arena
 Red Bull SoundClash: Oki vs. Kukon

Zrób hałas! Przed tobą OKI i KUKON na koncercie, jakiego jeszcze nie było! Red Bull SoundClash to wyjątkowe wydarzenie – w Atlas Arenie staną dwie sceny, a na nich raperzy rywalizujący ze sobą w specjalnym, muzycznym pojedynku. Na własne utwory, covery i gości specjalnych.

O tym, kto go wygra decydujesz ty – razem ze zgromadzoną na miejscu publicznością. Tego nie możesz przegapić!

OKI
Oldskulowy typ w nowym wydaniu. Poznasz go po świetnej nawijce i po „kolcach mordo”, jak rapuje w „Jeżyku” – jednym ze swoich najbardziej znanych numerów. Odsłuchanym w sieci już ponad 65 mln razy. Ale takich hitów OKI – czy to solo, czy z grupą OIO, którą współtworzy z Young Igim i Otsochodzi – ma jeszcze sporo. Jego album „PRODUKT47” pokrył się do tej pory potrójną platyną, pochodzące z niego single – „Jeżyk” i „Jakie to uczucie?” – podwójną. 14 października OKI staje w muzycznym pojedynku Red Bull SoundClash z Kukonem i, parafrazując jeden z jego tekstów, chcesz to bardzo przeżyć!

KUKON
Zanim wydał pierwszy oficjalny album, w rapowym podziemiu wykręcał już miliony odtworzeń. Przełomem w jego karierze był numer „Kocham cię”, po którym – jak sam mówi – zaczęły się cuda. Po stronie fanów lajki i udostępnienia, ze strony sceny – liczne propsy i zaproszenia. Dziś ma na swoim koncie kilkanaście płyt i jeszcze więcej gościnnych udziałów m.in. w kawałkach Pezeta, PRO8L3M-u czy Quebonafide. A na swoich krążkach – wokale od Rosalie. i Darii Zawiałow. Teraz czas na kolejne gwiazdorskie starcie – 14 października Kukon spotka się z OKIm podczas Red Bull SoundClash. I ten pojedynek wygra tylko jeden!

Zapraszamy na Red Bull SoundClash!
Red Bull SoundClash to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, podczas którego popularni artyści stają naprzeciw siebie na dwóch scenach i rywalizujący ze sobą w kilku specjalnych rundach. O tym, kto wypadnie w nich najlepiej, decyduje głosująca swoim aplauzem publiczność.

ip



Zdjecie nr 1643719
Zdjecie nr 1643720
Zdjecie nr 1643721
Zdjecie nr 1643722
Zdjecie nr 1643723
Zdjecie nr 1643724
Zdjecie nr 1643725
Zdjecie nr 1643726
Zdjecie nr 1643727
Zdjecie nr 1643728
Zdjecie nr 1643729
Zdjecie nr 1643730
Zdjecie nr 1643731
Zdjecie nr 1643732
Zdjecie nr 1643733
Zdjecie nr 1643734
Zdjecie nr 1643735
Zdjecie nr 1643736
Zdjecie nr 1643737
Zdjecie nr 1643738
Zdjecie nr 1643739
Zdjecie nr 1643740
Zdjecie nr 1643741
Zdjecie nr 1643742
Zdjecie nr 1643743
Zdjecie nr 1643744
Zdjecie nr 1643745
Zdjecie nr 1643746
Zdjecie nr 1643747
Zdjecie nr 1643748
Zdjecie nr 1643749
Zdjecie nr 1643750
Zdjecie nr 1643751
Zdjecie nr 1643752
Zdjecie nr 1643753
Zdjecie nr 1643754
Zdjecie nr 1643755
Zdjecie nr 1643756
Zdjecie nr 1643757
Zdjecie nr 1643758

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama