Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Louis Tomlinson

Kiedy2023-09-11
GdzieAtlas Arena
Louis Tomlinson

Louis Tomlinson znany z One Direction na dwóch koncertach w Polsce! Artysta wystąpi już 10 września w TAURON Arenie w Krakowie oraz 11 września w Atlas Arenie w Łodzi, w ramach trasy promującej swój najnowszy album "Faith in the Future".

O wydarzeniu: 

Louis zdobył sławę po udziale w edycji programu The X Factor w 2010 roku. Początkowo występował jako artysta solowy, jednak w trakcie eliminacji, razem z czterema innymi uczestnikami - Harrym Stylesem, Liamem Paynem, Niallem Horanem i Zaynem Malikiem - podjęli decyzję, aby wystąpić wspólnie jako zespół One Direction. Stali się jedną z największych gwiazd The X Factor, regularnie dominując na listach przebojów na całym świecie i sprzedając ponad 50 milionów płyt w ciągu dekady.

W 2016 wydał swój debiutancki solowy singiel, platynowy "Just Hold On", który nagrał we współpracy z Steve'em Aokim. Kilka miesięcy później osiągnął szczyty amerykańskich list przebojów z singlem "Back to You", będącym efektem współpracy z Bebe Rexha i Digital Farm Animals. W 2019 roku kontynuował wydawanie singli, które ostatecznie znalazły się na jego debiutanckim albumie "Walls". Dwa lata później Tomlinson wydał drugi album o nazwie "Faith in the Future", który zawierał stadionowy singiel "Bigger Than Me". Album ten zdobył pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów i uplasował się w pierwszej piątce w Europie, Oceanii oraz w USA.

Teraz Tomlinson ponownie odwiedza Polskę, aby spotkać się i podzielić muzyką ze swoimi fanami!
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama