Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Santander Letnie Brzmienia 2023 w Łodzi

Kiedy2023-08-04
Gdzie
Santander Letnie Brzmienia 2023 w Łodzi

Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji. A Tobie z czym kojarzy się lato? Stwórzmy razem wspólną muzyczną historię!

W 2023 roku to Letnie Brzmienia podróżują do publiczności, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez dziewięć letnich weekendów, od czerwca do września, festiwal odwiedzi dziewięć miast, by dać publiczności okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W Poznaniu spotykamy się 4 i 5 sierpnia w Ogrodach Geyera, a o letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska.

 W Łodzi zagrają: Zalewski, MROZU, projekt specjalny BABIE LATO, Vito Bambino, Nosowska, Kacperczyk, WaluśKraksaKryzys, Rubens, Zalia, ARS LATRANS Orchestra, TYNSKY, Faustyna Maciejczuk i inni.

BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy inspirujące artystki młodego pokolenia. 

ip



Zdjecie nr 1635759
Zdjecie nr 1635760
Zdjecie nr 1635761
Zdjecie nr 1635762
Zdjecie nr 1635763
Zdjecie nr 1635764
Zdjecie nr 1635765
Zdjecie nr 1635766
Zdjecie nr 1635767
Zdjecie nr 1635768
Zdjecie nr 1635769
Zdjecie nr 1635770
Zdjecie nr 1635771
Zdjecie nr 1635772
Zdjecie nr 1635773
Zdjecie nr 1635774
Zdjecie nr 1635775
Zdjecie nr 1635776
Zdjecie nr 1635777
Zdjecie nr 1635778
Zdjecie nr 1635779
Zdjecie nr 1635780
Zdjecie nr 1635781
Zdjecie nr 1635782
Zdjecie nr 1635783
Zdjecie nr 1635784
Zdjecie nr 1635785
Zdjecie nr 1635786
Zdjecie nr 1635787
Zdjecie nr 1635788
Zdjecie nr 1635789
Zdjecie nr 1635790
Zdjecie nr 1635791
Zdjecie nr 1635792
Zdjecie nr 1635793
Zdjecie nr 1635794
Zdjecie nr 1635795
Zdjecie nr 1635796
Zdjecie nr 1635797
Zdjecie nr 1635798

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama