Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Solidarnie z mediami - protest w Łodzi

Kiedy2021-02-10
Gdzie
Solidarnie z mediami - protest w Łodzi
Ogólnopolski Strajk Kobiet jednym głosem z polskimi Dziennikarkami i Dziennikarzami. Wobec zamachu polskich władz państwowych na wolność i niezależność mediów, na bezpieczeństwo dziennikarzy – nie zamilkniemy ⚡.
 
Wobec prób urabiania mediów publicznych na kształt szeregów służalczych, sprzedajnych propagandystów – będziecie nas słyszeć jeszcze wyraźniej.
 
NIE ograniczaniu prawa do wolności wypowiedzi i informacji. Nie uciszycie nas.
 
My wołamy o wolność na ulicy, w eterze krzyczy cisza. Ten ją słyszy, kto słuchać umie.
 
ip


Zdjecie nr 1553281
Zdjecie nr 1553282
Zdjecie nr 1553283
Zdjecie nr 1553284
Zdjecie nr 1553285
Zdjecie nr 1553286
Zdjecie nr 1553287
Zdjecie nr 1553288
Zdjecie nr 1553289
Zdjecie nr 1553290
Zdjecie nr 1553291
Zdjecie nr 1553292
Zdjecie nr 1553293
Zdjecie nr 1553294
Zdjecie nr 1553295
Zdjecie nr 1553296
Zdjecie nr 1553297
Zdjecie nr 1553298
Zdjecie nr 1553299
Zdjecie nr 1553300
Zdjecie nr 1553301
Zdjecie nr 1553302
Zdjecie nr 1553303

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama