Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet: Solidarne przeciw przemocy władzy - manifestacja w Łodzi

Kiedy2020-12-13
Gdzie
Strajk Kobiet: Solidarne przeciw przemocy władzy - manifestacja w Łodzi

W dzień rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego w 1981 w Polsce, w Łodzi będziemy protestować Solidarnie Przeciw Przemocy Władzy!

Obecny rząd z PiSem na czele prowadzą wojnę z obywatelkami i obywatelami Polski – walczą z kobietami, z młodzieżą, z nauczycielkami i nauczycielami, z lekarkami i lekarzami, przedsiębiorczyniami i przedsiębiorcami, pracownikami budżetówki, sądownictwem, a teraz również z Unią Europejską!
Podczas pandemii bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego, udało im się wprowadzić nam faktyczny stan wojenny!
22.10.2020 TK wydał skandaliczny wyrok i na ulice Polski wylał się tłum protestujących, a miesiąc później 28.11.2020 w Warszawie policja używała gazu i pałowała Polskie obywatelki i obywateli. Czyżby rząd przy użyciu policji chcieli powtórkę z 1981 roku?
A przecież żyjemy w wolnym kraju!
Z naszej wolności nie zrezygnujemy!
Nie poddamy się, kiedy odbierają nam nasze prawa!
 
ip


Zdjecie nr 1548038
Zdjecie nr 1548039
Zdjecie nr 1548040
Zdjecie nr 1548041
Zdjecie nr 1548042
Zdjecie nr 1548043
Zdjecie nr 1548044
Zdjecie nr 1548045
Zdjecie nr 1548046
Zdjecie nr 1548047
Zdjecie nr 1548048
Zdjecie nr 1548049
Zdjecie nr 1548050
Zdjecie nr 1548051
Zdjecie nr 1548052
Zdjecie nr 1548053
Zdjecie nr 1548054
Zdjecie nr 1548055
Zdjecie nr 1548056
Zdjecie nr 1548057
Zdjecie nr 1548058
Zdjecie nr 1548059
Zdjecie nr 1548060
Zdjecie nr 1548061
Zdjecie nr 1548062
Zdjecie nr 1548063
Zdjecie nr 1548064
Zdjecie nr 1548065
Zdjecie nr 1548066
Zdjecie nr 1548067
Zdjecie nr 1548068
Zdjecie nr 1548069
Zdjecie nr 1548070
Zdjecie nr 1548071
Zdjecie nr 1548072
Zdjecie nr 1548073
Zdjecie nr 1548074
Zdjecie nr 1548075
Zdjecie nr 1548076
Zdjecie nr 1548077

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama