Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet: Dzień Niepodległości Polek - manifestacja w Łodzi

Kiedy2020-11-28
Gdzie
Strajk Kobiet: Dzień Niepodległości Polek - manifestacja w Łodzi
28.11.2020 - Sobota - Bierzmy polskie biało czerwone (europejskie tez!) FLAGI i KWIATY – kwiaty we włosach, w ręce, wianki na głowie! Niech będzie to prawdziwe święto niepodległości Polek!
 
Chcemy pokazać naszą niezgodę na łamanie naszych praw i zabieranie wolności – 28.11.1918 kobiety w Polsce wywalczyły prawa wyborcze, a po 102 latach od tego wydarzenia w 2020 roku traktuje się kobiety jak obywatelki niższej kategorii!
 
Chcemy również zaprotestować przeciwko zachowaniu policji w zeszłą sobotę. Działanie Policji w 21.11.2020 w Łodzi do złudzenia przypomina czasy, kiedy to sufrażystki były źle traktowane przez służby porządkowe. W 1918 roku sufrażystki osiągnęły swój cel – my też się nie poddajemy!
 
Walczymy dalej! Mamy wsparcie naszych posłów i prawników!
O Prawa Kobiet!
O prawo do decydowania o sobie i własnym ciele!
O lepszą Polskę i naszą wspólną przyszłość!
Przeciw represjom!!!
 
ip


Zdjecie nr 1546934
Zdjecie nr 1546935
Zdjecie nr 1546936
Zdjecie nr 1546937
Zdjecie nr 1546938
Zdjecie nr 1546939
Zdjecie nr 1546940
Zdjecie nr 1546941
Zdjecie nr 1546942
Zdjecie nr 1546943
Zdjecie nr 1546944
Zdjecie nr 1546945
Zdjecie nr 1546946
Zdjecie nr 1546947
Zdjecie nr 1546948
Zdjecie nr 1546949
Zdjecie nr 1546950
Zdjecie nr 1546951
Zdjecie nr 1546952
Zdjecie nr 1546953
Zdjecie nr 1546954

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama