Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet: Wy...ać w Kosmos - manifestacja w Łodzi

Kiedy2020-11-18
Gdzie
Strajk Kobiet: Wy...ać w Kosmos - manifestacja w Łodzi
Pokażmy nasze wkurwienie na to, jak rządzący w Sejmie przy użyciu Trybunału Konstytucyjnego realnie zakazali aborcji w Polsce, i że nie zgadzamy się na ich dalsze koszmarne pomysły!
 
ip


Zdjecie nr 1546440
Zdjecie nr 1546441
Zdjecie nr 1546442
Zdjecie nr 1546443
Zdjecie nr 1546444
Zdjecie nr 1546445
Zdjecie nr 1546446
Zdjecie nr 1546447
Zdjecie nr 1546448
Zdjecie nr 1546449
Zdjecie nr 1546450
Zdjecie nr 1546451
Zdjecie nr 1546452
Zdjecie nr 1546453
Zdjecie nr 1546454
Zdjecie nr 1546455
Zdjecie nr 1546456
Zdjecie nr 1546457
Zdjecie nr 1546458
Zdjecie nr 1546459
Zdjecie nr 1546460
Zdjecie nr 1546461
Zdjecie nr 1546462
Zdjecie nr 1546463
Zdjecie nr 1546464
Zdjecie nr 1546465

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama