Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

To jest Wojna! - manifestacja w Łodzi

Kiedy2020-10-25
Gdzie
To jest Wojna! - manifestacja w Łodzi
To jest WOJNA! Nie poddamy się! Protestujemy dalej przeciwko #piekłokobiet i #wyroknakobiety. Spotykajmy się żeby to wyrazić!
Weźcie maseczki, czarne stroje i całą Waszą złość!
 
Przypominamy o obowiązku zakrycia ust u nsa oraz zachowania bezpiecznego dystansu.
 
ip


Zdjecie nr 1543805
Zdjecie nr 1543806
Zdjecie nr 1543807
Zdjecie nr 1543808
Zdjecie nr 1543809
Zdjecie nr 1543810
Zdjecie nr 1543811
Zdjecie nr 1543812
Zdjecie nr 1543813
Zdjecie nr 1543814
Zdjecie nr 1543815
Zdjecie nr 1543816
Zdjecie nr 1543817
Zdjecie nr 1543818
Zdjecie nr 1543819
Zdjecie nr 1543820
Zdjecie nr 1543821
Zdjecie nr 1543822
Zdjecie nr 1543823
Zdjecie nr 1543824
Zdjecie nr 1543825
Zdjecie nr 1543826
Zdjecie nr 1543827
Zdjecie nr 1543828
Zdjecie nr 1543829
Zdjecie nr 1543830
Zdjecie nr 1543831
Zdjecie nr 1543832
Zdjecie nr 1543833
Zdjecie nr 1543834
Zdjecie nr 1543835
Zdjecie nr 1543836
Zdjecie nr 1543837
Zdjecie nr 1543838
Zdjecie nr 1543839
Zdjecie nr 1543840
Zdjecie nr 1543841
Zdjecie nr 1543842
Zdjecie nr 1543843
Zdjecie nr 1543844

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama