Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Alarm dla edukacji i nauki - manifa w Łodzi

Kiedy2020-10-14
Gdzieul.Piotrkowska 143
Alarm dla edukacji i nauki - manifa w Łodzi
Dzień Edukacji Narodowej upamiętnia utworzenie pierwszej w Europie nowoczesnej instytucji pełniącej rolę ministerstwa edukacji. Niemal 250 lat temu Komisja Edukacji Narodowej zastąpiła system szkolnictwa prowadzony przez zakon jezuitów, cechujący się konserwatyzmem, brakiem otwartości, propagowaniem treści religijnych - przy zaniedbaniu innych przedmiotów. Brzmi znajomo?
Szkoły i szkolnictwo wyższe podlegać będą ministrowi P. Czarnkowi, którego poglądy stwarzają zagrożenie dla wychowania dzieci i młodzieży w duchu otwartości, tolerancji, zrozumienia świata oraz warunków rozwoju nieskrępowanej światopoglądem nauki.
Ogłaszamy alarm dla edukacji, alarm dla nauki!
Nie świętujemy – protestujemy!
 
W czasie pandemii trudno zachęcać do licznych zgromadzeń, musimy być odpowiedzialni za siebie i innych. PROSIMY O ZACHOWANIE BEZPIECZNYCH ODLEGŁOŚCI ORAZ NOSZENIE MASEK.
 
ip


Zdjecie nr 1542723
Zdjecie nr 1542724
Zdjecie nr 1542725
Zdjecie nr 1542726
Zdjecie nr 1542727
Zdjecie nr 1542728
Zdjecie nr 1542729
Zdjecie nr 1542730
Zdjecie nr 1542731
Zdjecie nr 1542732
Zdjecie nr 1542733
Zdjecie nr 1542734
Zdjecie nr 1542735
Zdjecie nr 1542736
Zdjecie nr 1542737
Zdjecie nr 1542738
Zdjecie nr 1542739
Zdjecie nr 1542740
Zdjecie nr 1542741
Zdjecie nr 1542742
Zdjecie nr 1542743
Zdjecie nr 1542744
Zdjecie nr 1542745
Zdjecie nr 1542746

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama