Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

National Theatre Live: Wszystko o Ewie

Kiedy2020-09-17 godzina 19:00
Gdzielista kin na: www.multikino.pl
National Theatre Live: Wszystko o Ewie

Miłośnikom teatru Multikino zaserwowało w tym półroczu wspaniały repertuar spektakli w cyklu NATIONAL THEATRE LIVE. Na ogłoszonej po lockdownie liście tytułów znalazły się długo wyczekiwane przedstawienia (m. in. „Fleabag” i „Uśmiechnij się”/„Present Laughter”) z najjaśniejszymi aktorskimi gwiazdami w obsadzie. Jedną z nich jest Gillian Anderson – znana polskim widzom m. in. z ról w „Z Archiwum X” i „Sex Education”. Już w czwartek, 17 września o godz. 19:00 będzie można zobaczyć ją w teatralnej opowieści o kulisach show-biznesu – „Wszystko o Ewie”. Na scenie i ekranie partnerować jej będzie Lily James, znana z takich hitów, jak „Mamma Mia!”, „Here I go again”, „Kopciuszek”, „Downton Abbey” czy „Yesterday”.  

W teatralnej wersji tej ponadczasowej historii Gillian Anderson gra Margo, a w Ewę wciela się Lily James.  Muzykę do spektaklu napisała PJ Harvey – gwiazda muzyki alternatywnej, która od ponad 20 lat raczy nas dźwiękami, układającymi się w najbardziej zaskakujące sekwencje. We „Wszystko o Ewie” muzyka hipnotyzuje od początku – idealnie dopełnia historię, uwypukla emocje i długo nie pozwala o sobie zapomnieć.

Na spektakl „Wszystko o Ewie” zapraszamy już w czwartek, 17 września o godz. 19:00 do następujących kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama