Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kino Kobiet w Heliosie: Pojedynek na głosy / Małe szczęścia

Kiedy2020-09-16
Do kiedy2020-09-23
Gdzielista kin na: www.helios.pl
Kino Kobiet w Heliosie: Pojedynek na głosy / Małe szczęścia

Sieć kin Helios zaprasza na kolejne filmowe spotkania wyłącznie w kobiecym gronie. Już 16 września fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczyć „Pojedynek na głosy”, a tydzień później (23 września) na ekranach zagoszczą „Małe szczęścia”. Tradycyjnie, na Panie czekać będzie moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy.

„Pojedynek na głosy” (seans 16 września) to pełna humoru, dobrej energii i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa. Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek. Na te pokazy Helios zaprasza wszystkie Panie w… wojskowych strojach. Niechaj moro zagości w sali kinowej!

W środę 23 września, na wszystkie Panie czekać będą „Małe szczęścia” - opowieść o prawdziwej przyjaźni oraz poszukiwaniu tych krótkich chwil, które często mogą dać ogromny zastrzyk pozytywnej energii na całe życie. Motywem przewodnim tych seansów będzie jesień – zatem wszystkie królowe jesieni z liśćmi we włosach i strojach w odcieniach brązu będą mile widziane!

Kino Kobiet to połączenie wyjątkowych pokazów specjalnych, świetnej zabawy, chwili wytchnienia i mnogości atrakcji tylko dla Pań. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, Helios zachęca do wcześniejszego zakupu biletów i oszczędzania!  Do zobaczenia w kinach Helios w całej Polsce.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama