Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Foto Drive 2020

Kiedy2020-05-17
Gdzie
Foto Drive 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkie klasyki oraz youngtimery do wzięcia udziału w Foto Drive 2020. Na Piotrkowskiej będziemy wspólnie trąbić, żeby w ten sposób podziękować wszystkim pracownikom służby zdrowia oraz aby symbolicznie wygonić z Łodzi i z całej Polski wirus. Wkrótce podamy więcej szczegółów. W trakcie imprezy zachowujemy zalecane i obowiązujące środki ostrożności: maseczki, bezpieczny dystans. Foto Drive to w obecnej sytuacji coś w rodzaju rozpoczęcia sezonu. Na tę chwilę jest to jedyna bezpieczna forma, aby pochwalić się swoim klasykiem.

ip



Zdjecie nr 1526616
Zdjecie nr 1526617
Zdjecie nr 1526618
Zdjecie nr 1526619
Zdjecie nr 1526620
Zdjecie nr 1526621
Zdjecie nr 1526622
Zdjecie nr 1526623
Zdjecie nr 1526624
Zdjecie nr 1526625
Zdjecie nr 1526626
Zdjecie nr 1526627
Zdjecie nr 1526628
Zdjecie nr 1526629
Zdjecie nr 1526630
Zdjecie nr 1526631
Zdjecie nr 1526632
Zdjecie nr 1526633
Zdjecie nr 1526634
Zdjecie nr 1526635
Zdjecie nr 1526636
Zdjecie nr 1526637
Zdjecie nr 1526638
Zdjecie nr 1526639

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama