Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Igrzyska Wolności 2019 - dzień drugi

Kiedy2019-09-14
Za ile70-500 (VIP)
Gdzie
Igrzyska Wolności 2019 - dzień drugi

Igrzyska Wolności to spotkanie ludzi ciekawych świata i głodnych nowych idei. To interdyscyplinarne forum kulturalne i intelektualne, którego zasadniczym celem jest kreowanie twórczej przestrzeni spotkania ludzi kultury, biznesu i życia publicznego z różnych branż.

Kwintet Wojtka Mazolewskiego po sukcesie jesiennej trasy „Komeda” rusza na jej kolejna odsłonę.
Muzyka Krzysztofa Komedy inspiruje całe pokolenia muzyków nie tylko w Polsce ale i na świecie. Nie inaczej jest z Wojtkiem Mazolewskim i muzykami jego kwintetu Joanną Dudą, Markiem Pospieszalskim, Oskarem Torokiem i Qbą Janickim.
Wybuchowe koncerty to znak firmowy muzyki Mazolewskiego. Energetycznie łączy tradycję z nowoczesnością. Nie można tego przegapić!

Lao Che to płocki zespół założony w 1999 roku. Od tego czasu wydał 7 albumów. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu. Muzyka Lao Che łączy w sobie elementy rocka, hip hopu, elektroniki, czy jazzu i funka.
Koncert promuje nową płytę zespołu „Wiedza o Społeczeństwie”, na której zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych.

Organek - Grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tekstów, opowiadań i muzyki, Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród, m.in. Mateusza Trójki, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko–Pomorskiego.
Do chwili obecnej zespół wydał dwie płyty długogrające, (Głupi 2014 – nominacja do Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Rock oraz Czarna Madonna 2016 – Fryderyki 2017 w kategorii Album Roku Rock oraz Piosenka Roku) – oba albumy uzyskały status platynowej płyty.
Przez dwa lata (2016–2017) zespół był trzonem Orkiestry Męskiego Grania i jest współautorem dwóch płyt koncertowych MGO, które również pokryły się platyną. Dyrektorem muzycznym obu edycji był Tomasz Organek.

ip




Zdjecie nr 1499034
Zdjecie nr 1499035
Zdjecie nr 1499036
Zdjecie nr 1499037
Zdjecie nr 1499038
Zdjecie nr 1499039
Zdjecie nr 1499040
Zdjecie nr 1499041
Zdjecie nr 1499042
Zdjecie nr 1499043
Zdjecie nr 1499044
Zdjecie nr 1499045
Zdjecie nr 1499046
Zdjecie nr 1499047
Zdjecie nr 1499048
Zdjecie nr 1499049
Zdjecie nr 1499050
Zdjecie nr 1499051
Zdjecie nr 1499052
Zdjecie nr 1499053
Zdjecie nr 1499054
Zdjecie nr 1499055
Zdjecie nr 1499056
Zdjecie nr 1499057
Zdjecie nr 1499058
Zdjecie nr 1499059
Zdjecie nr 1499060
Zdjecie nr 1499061
Zdjecie nr 1499062
Zdjecie nr 1499063
Zdjecie nr 1499064
Zdjecie nr 1499065
Zdjecie nr 1499066
Zdjecie nr 1499067
Zdjecie nr 1499068
Zdjecie nr 1499069
Zdjecie nr 1499070
Zdjecie nr 1499071
Zdjecie nr 1499072
Zdjecie nr 1499073

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama