Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Smolasty - spotkanie z fanami

Kiedy2019-07-27
GdzieEmpik Manufaktura
Smolasty - spotkanie z fanami

Smolasty to młody wokalista, raper oraz producent, którego twórczość jest elektryzującym połączeniem R’N’B, rapu, popu i muzyki klubowej. Artysta wprowadza na polski rynek wiele świeżości i skutecznie wypełnia nisze dla słuchaczy ceniących muzyczną indywidualność. Z łódzkimi fanami Smolasty spotka się tuż przed koncertem z okazji 596. Urodzin Łodzi zagranym na pl. Wolności. Podczas spotkania opowie m.in. o swoim debiutanckim długogrającym albumie – „Fake Love” (Warner Music Poland), który zagwarantował artyście w 2018 r. nominację do Fryderyka w kategorii „Fonograficzny debiut roku”. Na dopieszczonym pod każdym możliwym względem materiale usłyszeć można m.in. single „Uzależniony” (z gościnnym udziałem Otsochodzi) czy tytułowe „Fake Love”, w którym artysta jest wspierany przez Białasa. Podczas spotkania Smolasty opowie także o pracy nad drugą płytą oraz o najnowszych singlach pt. „Tusz” oraz „Raj”.

ip



Zdjecie nr 1491786
Zdjecie nr 1491787
Zdjecie nr 1491788
Zdjecie nr 1491789
Zdjecie nr 1491790
Zdjecie nr 1491791
Zdjecie nr 1491792
Zdjecie nr 1491793
Zdjecie nr 1491794
Zdjecie nr 1491795
Zdjecie nr 1491796
Zdjecie nr 1491797
Zdjecie nr 1491798
Zdjecie nr 1491799
Zdjecie nr 1491800
Zdjecie nr 1491801
Zdjecie nr 1491802
Zdjecie nr 1491803
Zdjecie nr 1491804
Zdjecie nr 1491805
Zdjecie nr 1491806
Zdjecie nr 1491807

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama