Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Igrzyska Wolności 2019 - dzień pierwszy

Kiedy2019-09-13
Za ile70-500 (VIP)
Gdzie
Igrzyska Wolności 2019 - dzień pierwszy

Igrzyska Wolności to spotkanie ludzi ciekawych świata i głodnych nowych idei. To interdyscyplinarne forum kulturalne i intelektualne, którego zasadniczym celem jest kreowanie twórczej przestrzeni spotkania ludzi kultury, biznesu i życia publicznego z różnych branż.

Kwintet Wojtka Mazolewskiego po sukcesie jesiennej trasy „Komeda” rusza na jej kolejna odsłonę.
Muzyka Krzysztofa Komedy inspiruje całe pokolenia muzyków nie tylko w Polsce ale i na świecie. Nie inaczej jest z Wojtkiem Mazolewskim i muzykami jego kwintetu Joanną Dudą, Markiem Pospieszalskim, Oskarem Torokiem i Qbą Janickim.
Wybuchowe koncerty to znak firmowy muzyki Mazolewskiego. Energetycznie łączy tradycję z nowoczesnością. Nie można tego przegapić!

Lao Che to płocki zespół założony w 1999 roku. Od tego czasu wydał 7 albumów. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu. Muzyka Lao Che łączy w sobie elementy rocka, hip hopu, elektroniki, czy jazzu i funka.
Koncert promuje nową płytę zespołu „Wiedza o Społeczeństwie”, na której zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych.

Organek - Grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tekstów, opowiadań i muzyki, Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród, m.in. Mateusza Trójki, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko–Pomorskiego.
Do chwili obecnej zespół wydał dwie płyty długogrające, (Głupi 2014 – nominacja do Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Rock oraz Czarna Madonna 2016 – Fryderyki 2017 w kategorii Album Roku Rock oraz Piosenka Roku) – oba albumy uzyskały status platynowej płyty.
Przez dwa lata (2016–2017) zespół był trzonem Orkiestry Męskiego Grania i jest współautorem dwóch płyt koncertowych MGO, które również pokryły się platyną. Dyrektorem muzycznym obu edycji był Tomasz Organek.

ip




Zdjecie nr 1498797
Zdjecie nr 1498798
Zdjecie nr 1498799
Zdjecie nr 1498800
Zdjecie nr 1498801
Zdjecie nr 1498802
Zdjecie nr 1498803
Zdjecie nr 1498804
Zdjecie nr 1498805
Zdjecie nr 1498806
Zdjecie nr 1498807
Zdjecie nr 1498808
Zdjecie nr 1498809
Zdjecie nr 1498810
Zdjecie nr 1498811
Zdjecie nr 1498812
Zdjecie nr 1498813
Zdjecie nr 1498814
Zdjecie nr 1498815
Zdjecie nr 1498816
Zdjecie nr 1498817
Zdjecie nr 1498818
Zdjecie nr 1498819
Zdjecie nr 1498820
Zdjecie nr 1498821
Zdjecie nr 1498822
Zdjecie nr 1498823
Zdjecie nr 1498824
Zdjecie nr 1498825
Zdjecie nr 1498826
Zdjecie nr 1498827
Zdjecie nr 1498828
Zdjecie nr 1498829
Zdjecie nr 1498830
Zdjecie nr 1498831
Zdjecie nr 1498832
Zdjecie nr 1498833
Zdjecie nr 1498834
Zdjecie nr 1498835
Zdjecie nr 1498836

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama