Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2019

Kiedy2019-05-27
Do kiedy2019-06-01
GdzieKampus B, Politechnika Łódzka
Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2019

Już niedługo rozpocznie się coroczne święto łódzkich studentów! W dniach 31.05-01.06.2019 r. odbędą się Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2019, które jak co roku, zapewnią nam wspaniałe koncerty polskich artystów, ale też i całą masę innych, niemniej interesujących atrakcji!

W tym roku impreza odbywać się będzie pod hasłem "W Łodzi magię się studiuje, Polibuda dziś baluje". Politechnika Łódzka zapewni nam nie tylko świetną muzykę, ale też i nieco sporu, kultury, dobrego jedzenia oraz śmiechu!

Plan wydarzeń, koncertów i informacje o artystach dostępne w artykule: Juwenalia PŁ 2019.



Zdjecie nr 1483723
Zdjecie nr 1483724
Zdjecie nr 1483725
Zdjecie nr 1483727
Zdjecie nr 1483728
Zdjecie nr 1483729
Zdjecie nr 1483731
Zdjecie nr 1483732
Zdjecie nr 1483733
Zdjecie nr 1483734
Zdjecie nr 1483735
Zdjecie nr 1483736
Zdjecie nr 1483737
Zdjecie nr 1483738
Zdjecie nr 1483739
Zdjecie nr 1483740
Zdjecie nr 1483741
Zdjecie nr 1483742
Zdjecie nr 1483743
Zdjecie nr 1483744
Zdjecie nr 1483745
Zdjecie nr 1483746
Zdjecie nr 1483747
Zdjecie nr 1483748
Zdjecie nr 1483749
Zdjecie nr 1483750
Zdjecie nr 1483751
Zdjecie nr 1483752
Zdjecie nr 1483753
Zdjecie nr 1483754
Zdjecie nr 1483755
Zdjecie nr 1483756
Zdjecie nr 1483757
Zdjecie nr 1483758
Zdjecie nr 1483759
Zdjecie nr 1483760
Zdjecie nr 1483761
Zdjecie nr 1483762
Zdjecie nr 1483763
Zdjecie nr 1483764

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama