Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Rafał Fronia - spotkanie z czytelnikami

Kiedy2019-04-18
GdzieEmpik-Manufaktura
Rafał Fronia - spotkanie z czytelnikami

Rafał Fronia zasłynął publikowanymi w internecie dziennikami z Narodowej Wyprawy na K2. Uczestniczył w wielu wyprawach na najwyższe góry, m.in. na oba Gaszerbrumy, Broad Peak, Nanga Parbat, Manaslu, Dhaulagiri, czy Pik Lenina. W swojej książce „Anatomia gór. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami” (Wydawnictwo SQN), podejmuje próbę wyjaśnienia, dlaczego najwyższe góry są tak kuszące i co sprawia, że mimo śmiertelnego niebezpieczeństwa co roku setki śmiałków próbują wdrapać się na ich szczyt.

ip



Zdjecie nr 1476685
Zdjecie nr 1476686
Zdjecie nr 1476687
Zdjecie nr 1476688
Zdjecie nr 1476689
Zdjecie nr 1476690
Zdjecie nr 1476691
Zdjecie nr 1476692
Zdjecie nr 1476693
Zdjecie nr 1476694
Zdjecie nr 1476695
Zdjecie nr 1476696

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama