Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

SLASH feat. Myles Kennedy and The Conspirators

Kiedy2019-02-12 godzina 20:00
Za ileod 220 zł
GdzieAtlas Arena
SLASH feat. Myles Kennedy and The Conspirators

SLASH feat. Myles Kennedy and The Conspirators w Polsce! Jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock'n'rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor - SLASH feat. Myles Kennedy and The Conspirators wystąpią już 12 lutego w łódzkiej Atlas Arenie! W roli supportu wystąpi Phil Campbell and the Bastard Sons. Bilety na koncert SLASH feat. Myles Kennedy and The Conspirators w sprzedaży!

SLASH feat. Myles Kennedy and The Conspirators pojawią się w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy krążek muzyka, "Living The Dream", który ukaże się już 21 września! Legendarny gitarzysta Guns N'Roses odwiedzi polskę już po raz czwarty!

Otwarcie bram: godz. 18.30

Slash bilety w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł

Płyta stojąca: 220/ 240 zł

Siedzące kategoria 1: 350/370 zł

Siedzące kategoria 2: 280/300 zł

Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: 240 zł - bilet gwarantuje wejście osobie niepełnosprawnej oraz opiekunowi bez zapewnionego miejsca - w sprawie zamówienia prosimy o kontakt mailowy - niepelnosprawni@ebilet.pl

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N' Roses, Slash's Snakepit, Velvet Revolver a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn "Time" umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu "Sweet Child o'Mine" uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu "Total Guitar", natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem. W 2007 r. gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy'ego Page'a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N' Roses Slash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

W 2010 roku Slash zadebiutował solowym albumem zatytułowanym "Slash". Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop.

"Living The Dream" to najnowszy krążek Slasha i spółki, który ukaże się już 21 września (płyta w różnych formatach dostępna jest na stronie www.slashonline.com). Produkcję płyty artysta powierzył sprawdzonemu przy okazji albumu "World On Fire" fachowcowi, Michaelowi "Elvisowi" Baskette, a barwną okładkę płyty stworzył wybitny artysta Ron English. Na płycie debiutuje także gitarzysta rytmiczny, który przez ostatnie kilka lat towarzyszył Konspiratorom w trasie, Frank Sidoris. Na albumie znajduje się 12 numerów, firmowanych elektryzującymi i dynamicznymi riffami oraz lirycznymi solówkami, które są już znakiem firmowym Slasha. "W stosunku do 'World on Fire' na pewno dokonał się tutaj pewien naturalny postęp" - tak o nowej płycie mówi sam Slash - "Myślę, że ta płyta jest trochę bardziej urozmaicona, niektóre pomysły są po prostu nieprzewidywalne. Jednocześnie album ten ma też wyraźniejszą strukturę, utwory są krótsze i szybciej przechodzimy tutaj do istoty rzeczy niż ostatnim razem". Trasa promująca ten krążek rozpocznie się już we wrześniu w Stanach, następnie w listopadzie i grudniu Slash kończy trasę z Gunsami, a później wraca do promowania "Living The Dream" i razem z Mylesem Kennedy'm i The Conspirators zagra w Europie. Trasa na Starym Kontynencie rozpocznie się 7 lutego w Niemczech i potrwa do 15 marca i zakończy się w Portugalii, a artysta wystąpi w sumie w 21 największych europejskich miastach. A już 12 lutego zarówno te najnowsze utwory, jak i największe hity Slasha na żywo usłyszeć będzie można w łódzkiej Atlas Arenie, zapraszamy serdecznie!

Slash bilety na koncert, Slash koncert Polska 2019, Slash Łódź, Atlas Arena 12.02.2019, koncerty ŁódźChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama