Kino
Pokaz specjalny filmu "Atak Paniki" w towarzystwie gwiazd

Pokaz specjalny filmu "Atak Paniki" w towarzystwie gwiazd

  • 2018-01-20, , godzina 20:00
  • Multikino Łódź, Łódź

Opis

Multikino przy ul. Piłsudskiego w Łodzi zaprasza na uroczysty pokaz komedii „Atak Paniki” z udziałem twórców, który odbędzie się dzień po oficjalnej premierze filmu, czyli 20 stycznia o godz. 20:00.

W specjalnym pokazie udział wezmą: producent Jan Kwieciński, reżyser Paweł Maślona (serial „Mąż czy nie mąż”, scenarzysta filmów „Demon”, „Magma”), występujące w filmie: Ola Pisula („Jestem mordercą”, „Planeta Singli”, seriale: „Wojenne dziewczyny”, „Bodo”) i Julia Wyszyńska (seriale: „Na dobre i na złe”, „Czas honoru”), a także aktorzy Artur Żmijewski („Najlepszy”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Mój rower”, serial „Ojciec Mateusz”) i Bartek Kotschedoff („Historia Roja”, seriale: „Bodo”, „Druga szansa”, „Wataha”).  

Po uroczystej projekcji widzowie zostaną zaproszeni do wspólnej rozmowy z gośćmi specjalnymi na temat obejrzanej produkcji.

Bilety na pokaz filmu „Atak Paniki” można zakupić już od 9 stycznia w kasie Multikina Łódź, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


Mapa

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Szczęśliwy Lazzaro
Ruszyła sprzedaż biletów na 18. MFF Nowe Horyzonty

Można już zakupić bilety na wszystkie festiwalowe projekcje. Sprawdź, co poleca dyrektor artystyczny festiwalu.

Pacific Rim: Rebelia
"Pacific Rim: Rebelia": wkrótce premiera na Blu-ray i DVD

Świetna okazja do nadrobienia jednego z przebojów tego roku!