zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

XIV edycja Akademickich Targów Pracy, czyli zatrudnienie na wyciągnięcie ręki

poniedziałek, 14-01-2019 (00:00:00) | komentarze (0)


Już 10 kwietnia 2019 roku odbędzie się kolejna, XIV edycja Akademickich Targów Pracy. Wydarzenie zostanie zorganizowane się w Hali Expo przy al. Politechniki 4 w Łodzi.

Czternasa edycja Akademickich Targów Pracy odbędzie się na Politechnice Łódzkiej

Akademickie Targi Pracy to jedno z największych i najważniejszych przedsięwzięć na ogólnopolskim rynku pracy, zarówno dla pracodawców, jak i osób poszukujących zatrudnienia.

Wystawcy, czyli firmy poszukujące pracowników, mają tego dnia możliwość przedstawienia swojej oferty praktyk i staży. Jest to doskonała okazja dla absolwentów i studentów, aby poznać oczekiwania swoich przyszłych pracodawców. Dodatkowo ATP daje możliwość nawiązania współpracy z organizatorem Targów - największą uczelnią techniczną i medyczną w regionie, czyli Politechniką Łódzką i Uniwersytetem Medycznym w Łodzi. Udział w Targach to okazja na wypromowanie swoich produktów i usług. Dzięki temu organizacje mogą zaprezentować się jako nowoczesne, chętne do współpracy z młodymi ludźmi oraz otwarte na ich potrzeby i aspiracje.

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama