zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Akademickie Targi Pracy - weź udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach!

poniedziałek, 05-03-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Już niedługo studenci z Łodzi będą mieć niepowtarzalną okazję do spotkania się z wieloma pracodawcami, a także do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach. Wszystko to wydarzy się podczas kolejnej, trzynastej już edycji Akademickich Targów Pracy, które odbędą się 25 kwietnia 2018 r. w Hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi.

Targi odbędą się 25 kwietnia 2018 roku.

Głównym celem targów jest szansa bezpośredniego kontaktu studenta z pracodawcą krajowym lub zagranicznym. Takie spotkanie daje ogromną możliwość na uzyskanie informacji o oczekiwaniach i wymaganiach pracodawców względem przyszłych pracowników oraz poznania kultury organizacyjnej danego przedsiębiorstwa.

Jak co roku, ATP było największą tego typu imprezą w Polsce. Odwiedziło ją około 17 000 studentów i absolwentów, którzy mogli wybierać spośród ofert 120 wystawców.

Dodatkowo, w dniu Targów organizatorzy umożliwiają udział wszystkim zainteresowanym w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez firmy będące wystawcami. Są one niepowtarzalną okazją do rozwoju kompetencji miękkich i zawodowych.

Organizatorzy: Politechnika Łódzka, Urząd Miasta Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (FUMED), Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (ABK UM), Board of European Students of Technology PŁ (BEST PŁ), Biuro Karier Politechniki Łódzkiej (BK PŁ), Erasmus Student Network – European Youth Exchange Łódź (ESN-EYE Łódź), Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience (KN ZZL Experience).

Sponsorzy: ABB, Ericsson, Euroglas, Exaco, Grupa Tubądzin, Pracuj.pl, Procter & Gamble, Transition Technologies PSC.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu oraz zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą Akademickich Targów Pracy 2018. Więcej informacji na stronie www.atp.lodz.pl.

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama