logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Łódź

Jesteś tutaj:
 
Logo

Magia Urody - Natalia i Weronika
O firmie

Salon fryzjerski Studio - Image w sposób profesjonalny przygotowuje i wykonuje procesy jakimi są strzyżenie i odpowiednia koloryzacja, farbowanie włosów. Pierwsze spotkanie klientki z pracownikami naszego salonu wygląda jak krótka sesja u psychologa. Fryzjer stylista rozmawia o jej pracy, stylu ubierania się, ile czasu może przenaczyć na wykonanie fryzury.

Sala Fryzura dobierana jest do kształtu twarzy i osobowości klentki. Każda wymaga indywidualnej analizy, niepowtarzalnej wizji. Wkomponowujemy życzenia naszych klientek w lansowane u nas fryzury lekkie i naturalne. Zgodne ze światowymi trendami mody. Właściwe dla każdej okazji; Wesela, bankiety firmowe, sylwester.

Następnie fryzjer przystępuje do „reanimacji, przywrócenia życia włosom”. Nadaje im blask, giętkość i puszystość. Pielęgnacja włosów to nasz silny atut. Stosujemy tylko profesjonalne kosmetyki, odżywki, serum, markowych, sprawdzonych producentów. Zdrowe, wypielęgnowane włosy to podstawowy warunek aby fryzjer stworzył piękną, praktyczną i niepowtarzalną wizję.

Sala W Image panie mogą zadbać również o skórę i paznokcie. Kosmetyczka pielęgnuje ciało i cerę klientek. Wykonuje także makijaż na specjalne okazje. Jej obecność to komfortowe rozwiązanie dla pań, które w naszym salonie zdecydowały się na przygotowanie ślubnego image.

Wszystkie klientki odwiedzające studio mogą być pewne, że fryzjer stylista i kosmetyczka korzystać będą z profesjonalnych kosmetyków, dobranych indywidulnie do potrzeb.

Studio - Image prowadzi także sprzedaż kosmetyków w celu umożliwienia kontynuacji rozpoczętej pielęgnacji samodzielnie w domu, co zapewni nie tylko zdrowe włosy ale także pomoże w utrzymaniu fryzury i przedłuży trwałość koloru.
Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama