logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Łódź

Jesteś tutaj:
 
Logo

Hotelik A1
O firmie

Witamy Państwa w "Hoteliku A-1"

Mamy nadzieję, że nowoczesność hotelu oraz wysoka jakość świadczonych usług noclegowych pozostawią u Państwa niezapomniane wspomnienia o miłym i dość spokojnym miejscu w Łodzi (na granicy miasta Zgierz)
Do dyspozycji Państwa oddajemy siedem pokoi 1,2,3-osobowych z łazienkami i TV oraz ciekawie zaaranżowane apartamenty od 107 PLN. Dla naszych Gości zapewniamy parking na terenie obiektu.
Położenie przy jednej z głównych dróg wylotowych z miasta A1 to nasz niezaprzeczalny atut.
Naszą dewizą jest wysoka kultura osobista i fachowość personelu oraz niepowtarzalna dbałość o czystość w pokojach.
Zapraszamy również do korzystania z solarium znajdującego się na naszym terenie. Obfite śniadanie można wykupić za dodatkową opłatą w wysokości 10 PLN (podawane do pokoju). Akceptujemu płatność kartami kredytowymi i obciążeniowymi American Express, Eurocard, Mastercard, Diners Club, Visa, JCB (terminal w hoteliku Zacisze). W pobliżu obiektu znajduje się centrum sportu i rekreacji Nowa Gdynia (korty tenisowe, squash, boiska pod dachem, kręgielnia, bardzo nowoczesna siłownia oraz restauracja). Targi Łódzkie znajdują się w odległości ok. 8 km od hoteliku. Łódź (Lodz)z ulicą Piotrkowską jest także doskonałym miejscem rozrywki pełnym pubów i restauracji, do których zapraszamy.
Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama