zmień miasto

Akademia Zdrowia Centrum Edukacji, ŁódźDobry zawód to dobra przyszłość!

O Akademii Zdrowia

Akademia Zdrowia to Centrum Edukacji,  które powstało w 1998 roku w Łodzi. Od tego czasu zaistnieliśmy w pięciu miastach: Łodzi, Warszawie, Kielcach, Rzeszowie i Bydgoszczy.

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej i kształcimy na poziomie szkół ponadgimnazjalnych, policealnych, kursów zawodowych oraz kursów medycznych dla pielęgniarek i położnych.

Akademia Zdrowia w Łodzi usytuowana jest w Centrum Miasta w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym przy ulicy Kilińskiego 21 między ulicą Pomorską a Rewolucji 1905r.

Mieścimy się w nowej kamienicy o wysokim standardzie.  Posiadamy 3 duże aule oraz 10 bogato wyposażonych, nowoczesnych sali zawodowych. Naszym Uczniom
i Słuchaczom udostępnimy 3 piętra i 6 poziomów powierzchni.

Staramy się, aby do każdego pochodzić indywidualnie, z uśmiechem i pomocą. Łamiemy stereotyp tradycyjnej szkoły.


To my jesteśmy dla Was a nie na odwrót!

W naszej ofercie posiadamy Bezpłatne Liceum Ogólnokształcące z klasą kosmetyczną i informatyczną.  W trakcie nauki organizowane są  tematyczne kursy kwalifikacyjne z kosmetyki lub grafiki komputerowej.

Oferujemy również Bezpłatne Technikum Młodzieżowe w pięciu kierunkach: weterynaryjne, fryzjerskie, logistyczne, fotograficzne i reklamowe.

W Szkołach Policealnych organizujemy promocje umożliwiające uczenie się za darmo lub ze zniżkami w czesnym.

Obecnie w naborze letnim przy 70% obecności w miesiącu można bezpłatnie uczyć się na kierunkach: Technik farmaceutyczny, Technik masażysta, Technik sterylizacji medycznej, Opiekun medyczny.

Pozostałe kierunki objęte są promocją 50/50, czyli 50% obecności w miesiącu daje zniżkę w czesnym o wartości 50zł.

 

O inne promocje proszę pytać w sekretariacie Akademii Zdrowia.

 

Zapraszamy!

 

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły policealne w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama