Przygotuj się do poprawki z matmy! Bezpłatny kurs w SAN

2015-07-09 12:02:39 | Łódź

Pod koniec sierpnia zostaną przeprowadzone poprawkowe egzaminy maturalne. Tegoroczni maturzyści, którzy nie zaliczyli egzaminu z matematyki, będą mogli podejść ponownie do matury pisemnej 25 sierpnia.

Zdanie matury poprawkowej oznacza możliwość rozpoczęcia wymarzonych studiów od października. Dla tych, którzy podjęli już decyzję o studiach w Społecznej Akademii Nauk, uczelnia przygotowała bardzo atrakcyjną propozycję. SAN zaprasza do udziału w bezpłatnym 3-tygodniowym kursie przygotowującym do egzaminu poprawkowego z matematyki. Kurs będzie prowadzony w Łodzi.

- Chcemy pomóc osobom, które podjęły już decyzję o wyborze naszej uczelni, ale muszą w sierpniu poprawić egzamin z matematyki. Kurs pozwoli na powtórzenie materiału i lepsze przygotowanie do egzaminu – mówi przedstawiciel Biura Rekrutacji SAN.

W ubiegłym roku SAN organizowała podobny kurs. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z poziomu kursu i sposobu jego prowadzenia, dzięki czemu z powodzeniem zdali egzamin poprawkowy z matematyki.

Kurs rozpocznie się 3 sierpnia, a zakończy 22 sierpnia – czyli na kilka dni przed egzaminem. Zapisy trwają do 31 lipca, a liczba miejsc jest ograniczona. Aby zgłosić chęć udziału, należy skontaktować się z Biurem Rekrutacji SAN (tel. 042 664 66 57) lub wysłać e-mail na adres matura@san.edu.pl.

Społeczna Akademia Nauk proponuje również wszystkim zainteresowanym kursy maturalne on-line (http://kursymaturalne.spoleczna.pl).

Kurs z matematyki
Społeczna Akademia Nauk, Łódź
3-22 sierpnia 2015 r.
Kurs bezpłatny, wymagane zapisy (do 31 lipca 2015 r.)
Więcej na www.san.edu.pl


ip

Słowa kluczowe: matura z matematyki, poprawka, kurs, szkolenie, łódź, matematyka online, san

Kursy przygotowawcze do matury

Profesjonalny kurs maturalny z matematyki za darmo!

17 września portal MatmaNa6.pl rozpoczął szóstą już edycję kursu maturalnego z matematyki.

Jak i z czego uczyć się do nowej matury?

Jest wiele możliwości uczenia się. Możemy wybrać naukę samodzielną, zatrudnić korepetytora, czy tez uczyć się z kolegą lub koleżanką.

Trwają zapisy na darmowy kurs z matematyki!

Już ponad 16 tysięcy maturzystów korzysta z bezpłatnego kursu maturalnego z matematyki, a codziennie zapisuje się ponad 100 kolejnych osób.

Czy warto kupić repetytorium maturalne?

Repetytoria znane są w szkolnictwie od lat, a ich popularność nie słabnie, szczególne jeśli chodzi o repetytoria maturalne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Dzień otwarty online kierunków logistycznych w Akademii Leona Koźmińskiego [Wrzesień 2020]

Poznaj program wydarzenia odbywającego się bezpiecznie i na odległość!

"Kosmetolog - specjalista od stóp do głów" - webinarium Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku [Wrzesień 2020]

Dowiedz się wszystkiego o umiejętnościach i kwalifikacjach w tym zawodzie!

Spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia w Akademii Leona Koźmińskiego [25 sierpnia 2020]

Spotkanie informacyjne online dla kandydatów na studia I stopnia i jednolite magisterskie w Akademii Leona Koźmińskiego.

MATURA 2020 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
III edycja Konkursu Matematycznego w PŁ - nauka edukacja konkurs matemtyka informatyka Politechnika Łódzka Łódź matura konkurs nagrody

Konkurs im. prof. Włodzimierza Krysickiego „W Świecie Matematyki” skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, miłośników matematyki.