zmień miasto

Bezpłatny kurs maturalny z matematyki

Negatywny wynik na świadectwie maturalnym nie musi oznaczać braku możliwości podjęcia studiów i przymusowej przerwy w nauce. Społeczna Akademia Nauk w Łodzi pomoże maturzystom, którym nie powiodło się w trakcie majowych egzaminów.

Bezpłatny kurs maturalny z matematyki

SAN zaprasza na kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki. Zajęcia prowadzone będą w wersji stacjonarnej w Łodzi w sierpniu tuż przed poprawkowym egzaminem dojrzałości. Zapisy trwają od 25 czerwca do 31 lipca. W czasie kursu powtórzysz materiał do matury poprawkowej. Kurs potrwa 2 tygodnie i obejmuje 9 spotkań po 3 godziny. Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 sierpnia 2018 r. Zakończenie kursu planowane jest na dzień 17 sierpnia 2018 r.
Aby zapisać się na kurs, należy do dnia 31 lipca 2018 r. włącznie wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny pod poniżej.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 42 664 66 56/57 lub mailowy: arozanska@san.edu.pl

ip

fot. materiały SAN

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama