Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
25. Finał WOŚP 2017 w Łodzi - program

25. Finał WOŚP 2017 w Łodzi - program

  • 2017-01-15
  • Łódź

Opis

XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2017 - program w Łodzi

Wydarzenia na ul. Piotrkowskiej rozpoczną się ok. godz. 11:00. Pojawią się tam m.in. osada starosłowiańska, liczne grupy rekonstrukcyjne, Animal Patrol łódzkiej straży miejskiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna Łagiewniki.Główną atrakcją ma być "Wielka Szarża na Piotrkowskiej", organizowana przez łódzkich strażników miejskich. Zobaczymy jeźdźców konnych, bryczki, karoce, karety, a także samochody terenowe stowarzyszenia Moto Błoto.

Przejazd ma ruszyć z pasażu Schillera w stronę placu Wolności ok. godz. 14:00. Wielka scena pojawi się natomiast przy skrzyżowaniu ul. Piotrkowskiej i al. Mickiewicza. Zagrają tam kapele: Premiera, Futurelight, Samokhin Band, Power of Trinity oraz Sztywny Pal Azji. Rozpoczęcie koncertów o godz. 16:00.

Atrakcję przygotowała też  Manufaktura. Na muzycznej scenie, która pojawi się na rynku usłyszymy m.in. zespół IRA.  O godzinie 20:00 łodzianie wspólnie wypuszczą światełko do nieba.

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2017 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Łodzi?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 25 Finału Wielkiej Orkiestry w Łodzi.

Gramy z Wami kolejny rok!

Mapa

Ostatnio dodane
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!