Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Koncert najpiękniejszych piosenek żydowskich.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Umrzeć z tęsknoty najpiękniejsze piosenki żydowskie (Teatr im. S. Jaracza, Łódź). Sprawdź seanse.
 • Teatr im. S. Jaracza, ul. Kilińskiego 45, Łódź
  wtorek, 27 marca: 19:00
  środa, 28 marca: 19:00
  piątek, 13 kwietnia: 19:00
  sobota, 14 kwietnia: 19:00

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Umrzeć z tęsknoty najpiękniejsze piosenki żydowskie.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Umrzeć z tęsknoty najpiękniejsze piosenki żydowskie (Teatr im. S. Jaracza, Łódź).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Umrzeć z tęsknoty najpiękniejsze piosenki żydowskie (Teatr im. S. Jaracza, Łódź).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Umrzeć z tęsknoty najpiękniejsze piosenki żydowskie (Teatr im. S. Jaracza, Łódź).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Umrzeć z tęsknoty najpiękniejsze piosenki żydowskie (Teatr im. S. Jaracza, Łódź).
 • Recenzja osobista [0]
  Beti
  2015-06-14 21:02:39
  Cudowne przedstawienie. Byłam pod ogromnym wrażeniem talentu artystów. Zachwycili mnie również wspaniali muzycy. Scenografia super. Warto iść na taki cudowny spektakl. Jestem tu w mojej opinii obiektywna choć przyznam, że ten teatr kocham najbardziej.
 • Moje wrażenia [0]
  longin
  2014-01-29 20:14:49
  Spektakl "Umrzeć z tęsknoty" ma bardzo pomysłową scenografię. Nie wiedziałam, czy to wspaniale wydrukowany materiał, czy "żywe obrazy". Po spektaklu spytałam artystów i okazało się, że to "żywi ludzie" tworzyli sceny z życia ludności żydowskiej. Na tle tej ciekawej scenografii, artyści Teatru im. S. Jaracza pięknie i wzruszająco wykonanymi piosenkami wprowadzili nas w tradycje kultury żydowskiej. W piosenkach, jak w życiu, przewijały się: radość i smutek, troska i nadzieja. Z przyjemnością patrzyłam na stroje aktorów, które były bardzo ładne i związane z kulturą żydowską. Aranżacje muzyczne bardzo ciekawe.Gra zespołu muzycznego bardzo dobrze wspierała wykonania artystów. Moim zdaniem spektakl był jednolity i fascynujący. Oczarowana jestem pięknem muzyki żydowskiej. Pójdę jeszcze raz na "Umrzeć z tęsknoty", aby przeżyć niezapomniane chwile z kulturą żydowską w tak wspaniale wystawionym spektaklu.
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
"Instynkt gry"- premiera!
"Instynkt gry"- premiera! Łódź

Już w najbliższy czwartek, 26 kwietnia o godz. 19.00, zapraszamy na najnowszą premierę Teatru.

Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu
Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu

Teatr Ryutopia był najbardziej „egzotycznym” gościem tegorocznego Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku. Z Ayumi'm Tanidą, który wcielił się w rolę króla Leontesa z "Zimowej opowieści" rozmawia Natalia Klimczak.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja