Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Bajka "O ŻABCE CO NIE ZOSTAŁA KRÓLEWNĄ" jest współczesną wersją bajek La Fontaine'a, czyli bajkowych przypowieści, które pod kostiumem zwierzątek kryją drugie dno. Zabawna, kolorowa i bardzo muzyczna opowieść o zwierzątkach w lesie, które postanowiły zastąpić lwa brzydką ropuchą jest adresowana przede wszystkim do dzieci w wieku 4 -12 lat. Ale ze względu na swoje uniwersalne przesłanie gwarantuje dobrą zabawę również dzieciom starszym i młodzieży. Wykonywana na żywo muzyka, rozśpiewany i roztańczony zespół, pomysłowa i barwna scenografia, a przede wszystkim duża dawka humoru wynikająca z opisywanych sytuacji, to wszystko sprawia, że nasza nowa premiera spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych koneserów teatru.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na O żabce co nie została królewną.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl O żabce co nie została królewną (Teatr Lalek Arlekin, Łódź).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu O żabce co nie została królewną (Teatr Lalek Arlekin, Łódź).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu O żabce co nie została królewną (Teatr Lalek Arlekin, Łódź).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem O żabce co nie została królewną (Teatr Lalek Arlekin, Łódź).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu O żabce co nie została królewną (Teatr Lalek Arlekin, Łódź).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Pożegnanie ze spektaklem "Made in China"
Pożegnanie ze spektaklem "Made in China" Łódź

Już jutro odbędzie się pierwszy z serii pożegnalnych spektakli MADE IN CHINA z niespotykanymi kreacjami tria znakomitych "jaraczowych" aktorów.

Łódzkie Spotkania Kabaretowe - ŁóSKa 2010!
Łódzkie Spotkania Kabaretowe - ŁóSKa 2010! Łódź

Po raz trzeci zafascynowani estradą studenci z całego kraju staną na deskach łódzkiej "Przechowalni" oraz Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych, by zaprezentować przygotowany przez siebie repertuar.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja