Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski

(Teatr Powszechny, Łódź)

Wieczór kawalerski
 

Opis spektaklu

Przyszły Pan Młody świetnie bawi się na swoim wieczorze kawalerskim. Skutkiem tego budzi się w łóżku… z nieznajomą. W tym czasie do hotelu przybywa już orszak weselny. To staje się zalążkiem wielu nieporozumień a akcja nabiera zawrotnego tempa. Czy wpadka wyjdzie na jaw? Czy ślub dojdzie do skutku? Czy podjęte zostaną odważne decyzje czy wszyscy będą dążyć do utrzymania status quo? Czy w tak niesprzyjających okolicznościach można odnaleźć prawdziwą miłość? Jak pozostać uczciwym względem samego siebie? Jak odkryć to co w życiu jest tak naprawdę ważne?

Cięte dialogi oraz dowcip sytuacyjny to cechy komedii jaką jest Wieczór kawalerski. Utrzymana w nastroju Czterech wesel i pogrzebu sztuka niebawem zostanie przeniesiona na ekran filmowy. Dziś – możecie ją Państwo oglądać na deskach Teatru Powszechnego.
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama