Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Koncert Grażyny Brodzińskiej z orkiestrą Teatru Wielkiego w Łodzi

Koncert Grażyny Brodzińskiej z orkiestrą Teatru Wielkiego w Łodzi

(Teatr Wielki, Łódź)

Koncert Grażyny Brodzińskiej z orkiestrą Teatru Wielkiego w Łodzi
 

Opis spektaklu

Tej wyjątkowej Artystki chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Grażyna Brodzińska jest bez wątpienia niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, wielką divą operetkową, następczynią swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej, wspaniale kontynuującą najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu. Utalentowana, pełna uroku osobistego i wdzięku – znakomicie wciela się w role kreowanych przez siebie bohaterek, a jej kunszt wokalny zachwyca swobodą interpretacyjną, poczuciem humoru i nieograniczonymi możliwościami. Repertuar artystki obejmuje klasyków gatunku, jak m.in. Offenbach, Strauss, Kálmán, Abraham, ale też i największe przeboje światowego musicalu od Hello, Dolly! i My Fair Lady po Evitę, Upiora w operze, Nędzników i Koty.
W każdym zresztą gatunku muzycznym Grażyna Brodzińska odnajduje się znakomicie, dowodząc tym samym, że nie ma muzyki lepszej i gorszej, że może być jedynie źle wykonana.
Koncert na scenie łódzkiej opery z towarzyszeniem orkiestry Teatru Wielkiego w Łodzi będzie z pewnością dużym wydarzeniem artystycznym, okazją do spotkania z dawno w Łodzi nieoglądaną Artystką i wokalistyką na najwyższym poziomie. A czy usłyszymy „Przetańczyć całą noc” i słynną „Arię ze śmiechem”? Warto się przekonać!

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama